Okunma

Dosya Açma Derdiniz Bitiyor


17 Aralık 2008 Çarşamba 07:30
Dosya Açma Derdiniz Bitiyor

Mozilla Firefox ve Open IT Online eklentisi. Tüm bilgisayarlarda istediğiniz dosyayı açabilmek için tek ihtiyacınız bunlar. Open IT eklentisini kurduğunuzda, bilgisayardaki dosyaları Zoho, Google Docs ya da ThinkFree gibi bir web uygulaması ile birlikte açma imkanına sahip oluyorsunuz. Kurulum sonrası açılan konfigürasyon sihirbazı, hangi dosya tipini hangi online uygulama ile açmak istediğinizi belirlemenize yardımcı oluyor.

Farklı Dosyalara Farklı Uygulama

Üstelik tek bir uygulamaya bağlı kalmak zorunda değilsiniz. Örneğin çalışma sayfalarını Zoho ile açarken, dokümanları ThinkFree ile görüntüleyebilirsiniz. Tüm bunlara fareyi sağ tıklayarak ulaştığınız menüden erişebilirsiniz. Portatif Firefox‘unuza bir de Open IT Online eklentisini kurduğunuzda, USB belleğiniz, tüm bilgisayarlardaki her türlü dosyayı kolayca görüntüleyen bir anahtara dönüşüyor.

:: OpenIT Online’ı Firefox’a eklemek için tıklayın.

:: Eklentiyle ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : Open IT Online
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Dosya Açma Derdiniz Bitiyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Dosya Açma Derdiniz Bitiyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Dosya Açma Derdiniz Bitiyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "