Okunma

Dosyaları Ringe Çıkarın


19 Ocak 2009 Pazartesi 13:30
Dosyaları Ringe Çıkarın

Ücretsiz bir Windows aracı olan Comparer, sisteminizdeki herhangi iki dosyayı detaylı bir şekilde kıyaslamanıza olanak tanıyor. En son hangi dosyayı kullandığınızı, hangi fotoğrafın daha büyük olduğunu, aradığınız formatın hangi dosyada bulunduğunu kolayca görmek için Comparer size yardımcı olabilir.

Gayet kolay kullanışlı bir arayüzü olan Comparer‘a herhangi iki dosyayı sürükleyip bırakmanız yeterli. Aktif bir şekilde geliştirilmeye devam edilen Comparer’ı buraya tıklayarak ücretsiz edinebilirsiniz.

:: Yazılımla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : Comparer
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Dosyaları Ringe Çıkarın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Dosyaları Ringe Çıkarın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Dosyaları Ringe Çıkarın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "