Okunma

Dosyalarınızı Senkronize Edin


02 Mart 2009 Pazartesi 08:10
Dosyalarınızı Senkronize Edin

Açık kaynaklı bir klasör kıyaslama ve senkronizasyon aracı olan FreeFileSync, iki klasör arasında tarihe ve boyuta göre karşılaştırma sonucunda, dilediğiniz gibi senkronizasyon yapmanıza olanak tanıyor.

En Yeni Sürümü İndirin

Ağ desteği ve kullanışlı arayüzü sayesinde neyin nerede olması gerektiğine en hızlı şekilde karar vermenize yardımcı olan yazılım, 1.15 sürümüyle performansı %10 artırırken, sütun ayarlarını sağ tıkla değiştirme ve kıyaslama sonucuna göre sıralama gibi yenilikler de getiriyor.

:: FreeFileSync 1.15 sürümünü ücretsiz indirin.

:: Yazılımla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : FreeFileSync
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Dosyalarınızı Senkronize Edin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Dosyalarınızı Senkronize Edin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Dosyalarınızı Senkronize Edin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "