Okunma

DRAM Üreticilerine Hükümet Desteği


22 Temmuz 2009 Çarşamba 11:10
DRAM Üreticilerine Hükümet Desteği

Tayvan Hükümeti, ekonomik açıdan tarihin en kötü günlerini yaşayan DRAM (Dynamic Random Access Memory) yongası üreticilerine destek verme kararı aldı. Yardım paketi için 911 milyon $ ayıran Tayvan Hükümeti üreticilere başvuru için üç aylık süre tanıdı.

Başvuru süresi bittikten sonra hükümet hangi firmanın yardım alacağına karar vermek için üç aylık bir çalışma yürütecek. Yardım paketinden pay kapmak isteyen firmalar başvurularında yapacakları yatırımları, geliştirecekleri yeni teknolojileri ve başka şirketlerle yapacakları anlaşmaları detaylı bir şekilde anlatmak zorundalar.

:: Bizim hükümetimiz de zor durumda kalan sektörlere böyle bir yardım yapmalı mı?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" DRAM Üreticilerine Hükümet Desteği konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere DRAM Üreticilerine Hükümet Desteği ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda DRAM Üreticilerine Hükümet Desteği ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "