Okunma

Drupal 7’ye Adım Adım!


24 Ekim 2010 Pazar 22:02
Drupal 7’ye Adım Adım!

İnternetteki projeniz için ihtiyaç duyduğunuz altyapıyı size sunan hazır içerik yönetim sistemlerinden (CMS) biri de Drupal.

Türkçe dil desteği ve topluluğu da bulunan CMS, önemli gelişmelerin aktarıldığı son sürüm olan Drupal 7‘ye çok yaklaştı.

Geçtiğimiz günlerde indirilmeye sunulan Drupal 7 Beta 2, yayınlanan son beta olarak duyuruldu. Bundan sonra ise Drupal 7 RC sunulacak.

Drupal’i Yakından Tanımak için!

Merak edenler, CMS hakkında buradan resmi (İngilizce) bilgileri, buradan da Türkçe kaynakları inceleyebilir.

 


Beyaz Saray’ın web sitesi de Drupal ile yapılmış durumda.

Hazır, CMS‘ten bahsetmişken, SDN Forum’da oluşturduğumuz özel kategoride bu CMS‘ler hakkında merak ettiklerinizi danışabilir, uzmanlardan yanıtlar alarak doğru kararlar verebilirsiniz.

İlgili kategoriye gitmek için buraya tıklayın.
yazarHakkı Alkan

ShiftDelete.Net'in kurucusu olan ve aynı zamanda içerik üretmeye devam eden yazar; kişisel sitesi hakkialkan.com üzerinden de blog güncellemektedir. 
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Drupal 7’ye Adım Adım! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Drupal 7’ye Adım Adım! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Drupal 7’ye Adım Adım! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "