Okunma

Dünden Bugüne Google


10 Eylül 2009 Perşembe 09:00
Dünden Bugüne Google

Google’dan haberdar olmayan bir internet kullanıcısının günümüzde yaşadığını pek sanmıyoruz. Ancak en kıdemli, en eski internet sörfçüleri bile, Google‘ın yıllar boyu değişen ana sayfalarının tamamını bilmez. Özel günleri unutmayan, 23 Nisan’da çocukları, 19 Mayıs‘ta gençleri, Kurban Bayramı‘nda koçları sevindiren Google’ın ana sayfasının varsayılan hali, yıllar boyu nasıl değişti merak ediyor musunuz?

İşte geçmişten günümüze, henüz Stanford Üniversitesi sunucularında barındığı dönemden bugüne kadar değişen ve gelişen Google ana sayfaları:


Galeriyi gezmek için tıklayın.

:: Sizin en beğendiğiniz Google ana sayfası hangisi?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Dünden Bugüne Google konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Dünden Bugüne Google ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Dünden Bugüne Google ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "