Okunma

Dünya Devleri WEBİT 2013 Kongresi’nde!


05 Eylül 2013 Perşembe 15:15
Dünya Devleri WEBİT 2013 Kongresi’nde!

Dünya‘nın dört yanında reklama en çok harcama yapan dijital, teknoloji, ve telco uzmanları 6-7 Kasım 2013′de İstanbul‘da 5. baskı Webit Kongresi’nde toplanacaklar.

Geleceğe yön veren konu ve konuşmacıların yer aldığı kongrede katılımcılar bilişim dünyasının nabzını tutacaklar.

Dünya standartlarında düzenlenen konferanslarda gündem yaratacak 200’ün üzerinde konuşmacıyla Dünya’da yılın en değerli olayı Webit Türkiye piyasası için de öncü olma özelliği taşıyor. Webit kongreleri için 100’ün üzerinde ülkeden 8000’in üzerinde katılımcı İstanbul’a akın edecek.

Procter and Gamble, Unilever, Acer, Master Card, Nokia ve sektörün lider pek çok markası Dünya‘nın en inovatif dijital, teknoloji şirketleri, yayıncılar ve kurumlar Webit Kongresi 2013′te olacak.  

Birbirinden iddialı konu ve konuklar Webit’te Buluşuyor

Teknolojinin geleceğinin belirlendiği Webit’te dünyanın en önemli isimlerinin katılımı ile gerçekleşen konferanslarda 3000’in üzerinde temsilci İstanbul Haliç Kongre ve Kültür Merkezi’nde ağırlanacak. Dünyanın her yerinden gelecek katılımcılar için özel programın yapıldığı kongre konuları, teknolojileri, konuşmacı ve etkinlikleri ile teknolojiyle dolu dolu benzersiz 2 gün sunuyor.

11 konferansın yanı sıra workshop’lar, ödül gecesi ve partinin de yer alacağı Webit’te Dijital Pazarlama Ve İnovasyon Konferansı’nda . Mobil Pazarlama, Sosyal Medya, İnovasyon, Siber Güvenlik gibi konular işlenirken Metrix Konferansı’nda CMO, CTO ve CIO‘lar; Büyük Data(Big Data), Analitik(analytics), Ölçüm(measurements), Etkileyici Reklamcılık(advertising effectiveness) ve İş Zekası(Business intelligence) konularını tartışacaklar.

 

 

Webit’e Katılmak İçin Acele Edin

Dünyadaki en inovatif şirketlerle omuz omuza vermek, şirketlerin üst düzey evrensel ve yerel temsilcileriyle tanışmak ve geleceğin teknoloji fikirlerini yakalamak için 6-7 Kasım’da Webit’i kaçırmayın.

:: Webit’e katılmayı düşünüyor musunuz?

 

 

 
yazarTolga Küçükyılmaz

Çocukluktan beri iyi bir teknoloji takipçisi olan Tolga Küçükyılmaz, tekrar ShiftDelete.Net okurlarına en güncel teknoloji bilgilerini aktarmaya devam ediyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Dünya Devleri WEBİT 2013 Kongresi’nde!”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Şu hayatta sağlığınızdan daha önemli hiçbir şey yoktur. Öyle değil mi? Peki sağlığınızı ne kadar önemsiyorsunuz? Halılarınızı yıkamak için kimseye güvenmiyor olabilirsiniz. Gözüm görmüyor nasıl yıkanıyor güvenemem diye düşünüyor olabilirsiniz. Fakat halı yıkama elde olduğunda halının derinliklerinde toz,kir ve aklınıza gelemeyecek türden birçok bakteri kalır. Siz boşuna zahmet etmeyin diye yerinde halı yıkama hizmetini sunuyoruz. Malzemeleri de ayağınıza kadar getiriyor ve yerinde halı yıkama hizmetinin keyfini tattırıyoruz. Böylece siz çayınızı yudumlarken tertemiz halılarınıza kavuşuyorsunuz. Yerinde halı yıkama hizmeti ile ayağınıza gelen hijyenin keyfini sürün. Üstelik çok ağır olan halıları taşımak zorunda kalmıyorsunuz. Onca zahmette bulunup yorulmaya gerek yok. Üstelik yorulduğunuz halde tam anlamı ile temizlik sağlanmamaktadır. Hem yorulmadan hem de tam anlamı ile temizlik için yerinde halı yıkama en iyisidir. Duvardan duvara kadar olarak kullandığınız halılarınız için de yerinde halı yıkama ile temizliğini muhafaza etmiş oluyorsunuz. Siz farkında olmasanızda halılarınız kullanış bakımından her daim hizmet verir. Doğal olarakta kirlenir. Onları ihmal etmeyin. Halınızı ihmal etmek çevrenizdekileri ihmal ***** bebeğiniz ve çoçuklarınız bundan ***** yıkama sadece yaza özgü olan bir uygulama değildir. Yerinde halı yıkama her mevsim hizmetinizdedir. Onların iyiliği için yerinde halı yıkama ile her gün her saniye yanınızdayız. Yerinde halı yıkama hizmeti için tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Size bir telefon kadar, bir tık kadar yakınız.Unutmayın sevdikleriniz değerli.

" Dünya Devleri WEBİT 2013 Kongresi’nde! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Dünya Devleri WEBİT 2013 Kongresi’nde! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Dünya Devleri WEBİT 2013 Kongresi’nde! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "