Okunma

Dünyanın En Genç Hacker’ları


14 Mayıs 2016 Cumartesi 14:00
Dünyanın En Genç Hacker’ları

Bugüne kadar gerek büyük şirketleri, gerekse halktan birçok kişiyi etkileyen binlerce hack olayı gördük ve görmeye devam ediyoruz. Bu olayların arkasında kimi zaman birden fazla kişinin bulunduğu hacker organizasyonları, kimi zaman ise tek bir hacker bulunuyor.

Teknoloji dünyasında “hacker” olmak, özellikle gençlerin küçük yaştan itibaren ilgi duyduğu bir alan olmuştur. Hâl böyle olunca çok küçük yaşta olsalar dahi, bu alanda yetenekli hacker’ların çıkabildiğini görüyoruz. İsterseniz gelin hep beraber dünyanın en genç hacker’larına ve yaptıklarına yakından bakalım.

:: Sizce bugüne kadarki en iyi hacker kimdi?
yazarMustafa Kemal Can

Bilgisayar mühendisliği okuyan Mustafa Kemal, çağımızın vazgeçilmezi haline gelen siber güvenliğe ilgi duyuyor. Kariyerini de bu yönde şekillendirmek isteyen Mustafa Kemal'in şimdiki durağı Shiftdelete.net.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

9 yorum - “Dünyanın En Genç Hacker’ları”

 1. SDN Okuru dedi ki:

  Yazi yok

 2. SDN Okuru dedi ki:

  İsim yazmiyo

 3. SDN Okuru dedi ki:

  Hazırlarken yanlışlıkla göndermiştir canım hatasız kul olmaz.

 4. SDN Okuru dedi ki:

  Bakalımda nasıl bakalım ortada birşey yol

 5. SDN Okuru dedi ki:

  Şu gençler gibi hacker olacam diye ömür çürütüp çöpe atacağıma; üniversite gençlik aktivitelerinde playboy olurum.

 6. SDN Okuru dedi ki:

  Nerede

" Dünyanın En Genç Hacker’ları konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Dünyanın En Genç Hacker’ları ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Dünyanın En Genç Hacker’ları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "