Okunma

Dünyanın En Hızlı Baskı Sistemi


18 Ağustos 2009 Salı 08:30
Dünyanın En Hızlı Baskı Sistemi

Xerox‘un en üst düzey dijital baskı sistemi Xerox iGen serisinin en son versiyonu olan Xerox iGen4‘ü, Türkiye’de ilk kullanmaya başlayan işletme, Arena Dijital oldu. İstanbul’da dijital baskı alanında faaliyet gösteren Arena Dijital bünyesinde kurulan Xerox iGen4 serisi ürün grubu ile Türkiye’de dijital baskı pazarının daha da büyümesi bekleniyor.

 

Xerox iGen4, baskı ebadı ve kapasitesiyle müşterilerine önemli avantajlar sağlıyor.

 

Ayda ortalama baskı miktarı yüz binler mertebesinde olan kuruluşlar için ideal bir ürün olan Xerox iGen4, baskı süreçlerini otomatikleştiriyor ve makine üzerinde baskı ayarlarını düzenlemek için baskıyı kesme ihtiyacını ortadan kaldırarak, toplam operasyon maliyetlerini azaltıyor. Gelişmiş yeni teknolojisi ile iş verimliliğini yüzde 35’lere kadar artırabilen Xerox iGen4‘ün dakikada 110 sayfaya ulaşan tam renkli yüksek baskı hızı, çok ekonomik baskı maliyeti ve çarpıcı baskı kalitesi ile özellikle birebir pazarlama ve kişiselleştirilmiş dokümanlar üretmek isteyen firmalara önemli faydalar sağlıyor.

Xerox iGen4, genişliği 364 ile 572 mm, ağırlığı 60 ile 350 gram arasındaki pek çok kağıda ve farklı medyalar üzerine baskı yapabiliyor. Toplam kağıt kapasitesi 80.000 sayfaya varan Xerox iGen4 ile yoğun baskı hacimli 12 farklı iş emri tek bir seferde verilebiliyor. Üzerinde yaklaşık 400 ayrı teknolojik patent bulunan ve kuru mürekkep kullanan Xerox iGen4′ü oluşturan parçaların yüzde 97’den fazlası geri dönüştürülebilir malzemelerden oluşuyor.

:: Bu tür baskı sistemleri ülkemizde çoğalmasını ister miydiniz?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Dünyanın En Hızlı Baskı Sistemi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Dünyanın En Hızlı Baskı Sistemi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Dünyanın En Hızlı Baskı Sistemi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "