Dünyanın en pahalı iPhone’ları: Liste gerçekten ilginç!


21 Haziran 2020 Pazar 13:29
Dünyanın en pahalı iPhone’ları: Liste gerçekten ilginç!

Dünyanın en pahalı iPhone’ları listesinde hem en lüks iPhone modellerini hem de en pahalı iPhone tasarımlarını bulabileceksiniz.  iPhone model telefonlar. şu an için hayatımızda en başarılı akıllı telefonlar arasında yer alıyor. Gerek tasarımı, gerek kamerası gerekse işlemcisiyle milyonlarca kişiyi etkileyen Apple, standart malzeme ve tasarım ile bu telefonları kullanıcılarla buluşturuyor.

Bu telefonlar ise genel anlamda seri üretim bandına girmiş olduğu için birbirine benzer ve aynı zamanda çok da yüksek olmayan rakamlara satılııyor. Elbette sizin için hazırladığımız dünyanın en pahalı iPhone’ları listesi, klasik ve son model bir iPhone’un çok çok üstünde rakamlara ulaşıyor.

Dünyanın en pahalı iPhone’ları listesinde ilginç tasarımlar var

İlk paragraflarda da söyledik, örneğin iPhone 11 Pro Max şu an için Türkiye’de oldukça yüksek rakamlara satılıyor. Bu durum diğer birçok ülke için de geçerli. Diğer ülkeler için de kendi para birimlerine göre iPhone 11 Pro Max 512 GB versiyonu çok pahalı olabiliyor.

Altın kaplama, değerli taşlar veya madenlerden, özel tasarımlara kadar varan varyasyonlarıyla birlikte iPhone modellerinin fiyatları oldukça yükseliyor. Zaten bir avuç insana seslenen, sınırlı üretim olan ya da özel sipariş üzerine hazırlanan bu iPhone modelleri arasında çok uçuk fiyatlara çıkanlar da bulunuyor.

Altın kaplama, özel tasarım iPhone 11 Pro

dunyanin-en -pahali-iPhone-lari-en-luks-iphone-en-pahali-iphone-01

OJ Exclusive özel tasarım ve istek üzerine hazırlanan altın kaplama, pırlanta taşlar ve gerçek deri detaylar ile telefonları lüks hale getiriyor. Telefona eklenen 24 ayar altın kaplamalar yetmiyormuş gibi aynı zamanda pırlanta, swaroswski taşı ve benzer özel taşlar ile bu telefon için özel sipariş verebiliyorsunuz.

Eklenen her detay ile birlikte fiyat etiketinin yükseldiğni görüyoruz minumum düzeyde 5 bin dolardan başlayan bu telefonun, eklenen diğer detaylarla birlikte 10 bin dolar ve üzerine satın alındığını söyleyebiliriz.
yazarNilay Kamu

Gazi Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nü ikincilikle bitirdi. Üniversite yıllarından beri de bilim ve teknoloji alanına ilgi duyan bir gazeteci. Birçok mecrada editörlük yaptı. Yazdığı yazılar ve haberler ile tecrübe kazanıp ilerleyen yıllarda çok daha iyi yerlere gelmek istiyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Abone ol
Bildir
guest
10 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Halisdemir
Halisdemir
7 ay önce

Liste ilginç değil biz fakiriz

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
7 ay önce

Millet parayı nereye harcayacağını düşünemiyor fazlalıktan

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
7 ay önce

İşte dünya bu yüzden düzene giremiyor. Düşünsenize bunlara harcanan paraların harcamayıp olmayana veya eğitime katkı olarak harcandığını. Bir elmas iphone ne kadar da gereksiz! Bir ihtiyaç sahibine vermek ne kadar gerekli!

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
7 ay önce

sana katılıyorum

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
7 ay önce

biz düz modellere 12 bin küsür birim ödeme yapıyoruz zaten

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
7 ay önce

Elinize sağlık çok güzep bir haber olmuş ve bence iphone dışındaki en pahalı telefonlarıda böyle liste haline getirin

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
7 ay önce

Bunları alacaklar ortadoğulu görgüsüzler lüks arabaları bile bunlar alıyor hep .. her şey amacı dahilinde kullanılmalı altı üstü bir telefon.. dünya bilgi çağında bizim bölge insanları da çevresine afra tafra görgüsüzlük yarışında..

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
7 ay önce

4-5bin dolar gayet iyi genelde fransada ingiltere de zenginler altın kaplama yada özel tasarım alıyor sonuçta zorla satmıyorlar 200bin e ferrari alan 4-5 e iphone da alır gayet normal

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
7 ay önce

Telefon apple olunca istersen 100 milyar dolar yap yinede deyer benim okadar param olsa alirim deger yani

Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
7 ay önce

şaka filan bir yana birim olarak baktığınızda biz onlardan daha pazla para verip standart alıyoruz birimler aynı olsa bütün türkiyede altın iphone olur valla

" Dünyanın en pahalı iPhone’ları: Liste gerçekten ilginç! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Dünyanın en pahalı iPhone’ları: Liste gerçekten ilginç! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Dünyanın en pahalı iPhone’ları: Liste gerçekten ilginç! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Yarıyıl tatili için hangi Oppo'yu alalım? Yarıyıl tatili için hangi Oppo'yu alalım?
  2. 2 Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik! Dışı da içi de sizi yakan 3 ısıtıcıyı inceledik!
  3. 3 3D yazıcıda ofis için neler bastık? 3D yazıcıda ofis için neler bastık?
  4. 4 Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk! Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk!
  5. 5 Clubhouse uygulamasını denedik Clubhouse uygulamasını denedik
  6. 6 Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi
  7. 7 Xiaomi'nin sözde akıllı şemsiyesini zorladık! Xiaomi'nin sözde akıllı şemsiyesini zorladık!
  8. 8 Samsung'un en iyisi: Galaxy Buds Pro kutu açılışı Samsung'un en iyisi: Galaxy Buds Pro kutu açılışı
  9. 9 Yeni kanalımız: Android kullanıcılarına merhaba! Yeni kanalımız: Android kullanıcılarına merhaba!
  10. 10 İyi ses için paraya kıydık: Saramonic Blink 500 Pro B2 İyi ses için paraya kıydık: Saramonic Blink 500 Pro B2