Okunma

Düşük Bütçe İleri Teknoloji


05 Ağustos 2009 Çarşamba 07:05
Düşük Bütçe İleri Teknoloji

Xerox, küçük ve orta ölçekli ofislerin değişen ihtiyaç ve isteklerine yönelik yeni ürünler sunmaya devam ediyor. Xerox‘un siyah-beyaz çok fonksiyonlu ofis ürünleri Xerox WorkCentre 3210 ve Xerox WorkCentre 3220, üst düzey ürünlerde bulunan ileri teknolojik özelliklerin daha uygun maliyetlere kullanılmasını sağlıyor. Xerox WorkCentre 3210, yazıcı, fotokopi, tarayıcı ve faks özelliklerine sahipken, Xerox WorkCentre 3220 modelinde bunlara ek olarak e-posta ve çift taraflı baskı özelliği de bulunuyor.

Microsoft Vista dahil tüm Microsoft ve Mac sürümleri ile uyumlu olan Xerox WorkCentre 3210 365 Dolar+KDV’den satılıyor.

 

Xerox‘un yeni çok fonksiyonlu ofis ürünlerinden Xerox WorkCentre 3210, dakikada 24 sayfa çıktı alırken; Xerox WorkCentre 3220 ise dakikada 28 sayfa baskı alma kapasitesine sahip. İlk sayfa çıkışını 9 saniyeden daha az bir sürede verebilen Xerox WorkCentre 3210 ve Xerox WorkCentre 3220, 1200 x 1200 dpi baskı çözünürlüğünde yüksek kaliteli baskı sunuyor. Kağıt kapasitesi 500 sayfaya ulaşabilen çok fonksiyonlu ürünlerden Xerox WorkCentre 3210‘un aylık baskı hacmi 30.000, Xerox WorkCentre 3220’nin ise 50.000 sayfaya kadar varabiliyor.

 

Xerox WorkCentre 3220, 465 Dolar+KDV fiyatı ve iki yıl Xerox garantisi ile tüketicilere sunuluyor. 

 

Yaklaşık 4800 dpi çözünürlüğünde renkli tarayabilen Xerox WorkCentre 3200 serisi, çalışanların iş akışlarını kolaylaştırarak, verimliliklerini artıracak özellikler de sunuyor. Xerox‘un yeni çok fonksiyonlu ofis ürünleri ile kullanıcılar, aynı anda hem baskı alıyor hem de her hangi bir dokümanı tarayabiliyor. Ürünler üzerinde yer alan USB bağlantısından doğrudan baskı alınabiliyor ya da istenilen bir doküman taranabiliyor.

Xerox WorkCentre 3200 serisi ayrıca, taranan dokümanları e-posta, masaüstü gibi birden fazla hedefe yönlendirebilirken, kullanıcıların masalarından kalkmadan faks çekebilmelerine de imkân tanıyor. Xerox WorkCentre 3220‘de bulunan “Fax forward to E-mail” (Fakstan e-postaya) özelliği, faks dokümanlarını dijital ortama aktararak, istenirse e-posta olarak başka bir adrese yönlendirebiliyor ve kağıt tüketimini daha da aşağıya çekiyor.

:: En iyi ofis baskı çözümü hangisi?
yazarSDN Yazarı

Akıllı telefon, tablet, taşınabilir bilgisayar, mobil uygulamalar, donanım incelemeleri ve haberleri; kısaca Türkiye'nin en iyi teknoloji sitesi!
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Düşük Bütçe İleri Teknoloji konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Düşük Bütçe İleri Teknoloji ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Düşük Bütçe İleri Teknoloji ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "