Okunma

E-Posta Bulmak Kolaylaşıyor


04 Nisan 2009 Cumartesi 06:03
E-Posta Bulmak Kolaylaşıyor

Geçtiğimiz günlerde Türkçe desteğine de kavuşan Gmail Labs’e şimdi de otomatik tamamlama özelliği katıldı.

Tıpkı Google aramalarındaki gibi, e-posta ararken de yazdığınız metin için otomatik tamamlama önerileri sunan bu özellik, aynı zamanda Gmail‘in gelişmiş arama operatörlerini de daha kolay kullanmanızı sağlıyor.

Örneğin sadece eklentisi olan e-postaları aramak ya da takvim etkinliği olanları sorgulamak da sadece birkaç tuşla mümkün. Henüz fırından yeni çıkan bu özellik, tüm Gmail Laboratuarlarına kademeli olarak yayılacak.

:: Gmail’de başka hangi özellikleri görmek istersiniz?

Bilgi İçin : Gmail
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" E-Posta Bulmak Kolaylaşıyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere E-Posta Bulmak Kolaylaşıyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda E-Posta Bulmak Kolaylaşıyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "