Okunma

E-postaları Belge Olarak Açın


18 Aralık 2008 Perşembe 07:30
E-postaları Belge Olarak Açın

Gmail Labs’ın en yeni numarası, özellikle Google Docs‘u etkin olarak kullananların işine yarayacak türden. Hesabınıza gelen e-postaların sağ tarafındaki menüye bir de “doküman oluşturma”(create a document) seçeneğini ekleyen Google, böylece e-postalarınızı Google dokümanı olarak ilgili uygulamada açıp, Word, PDF veya RTF dosyası olarak düzenlemenize, paylaşmanıza ve kaydetmenize olanak tanıyor.

Bu özelliği etkin kılmak için Gmail Labs bölümünden Create a Document (Doküman Oluştur) seçeneğini aktif hale getirmeniz yeterli. Labs özelliğine erişemeyen kullanıcıların ise, yeni özelliği test aşaması bitene kadar beklemesi gerekiyor.

:: Gmail nasıl daha verimli hale gelir?

Bilgi İçin : Gmail Blog
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" E-postaları Belge Olarak Açın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere E-postaları Belge Olarak Açın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda E-postaları Belge Olarak Açın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "