Okunma

E-Postalarınıza Kilit Vurun


27 Mart 2009 Cuma 19:32
E-Postalarınıza Kilit Vurun

Firefox tarayıcınız üzerinden e-postalarınızı gönderme aşamasında onları parola korumalı bir hale getirerek karşı tarafa güvenliğinizi sağlama almış bir şekilde göndermek istiyorsanız MailCloak adlı eklentiyi deneyin. Gmail, Yahoo ve Microsoft Live Hotmail üzerinden gönderdiğiniz e-postalarınızda kullanabileceğiniz bu eklenti sadece metinlerinizi değil e-postanız içerisinde yer alan dosya ve resimleri de şifreleyebiliyor. Eklenti ile oluşturduğunuz şifreleri sadece karşı tarafa söyleyerek postalarınızın yabancılar tarafından okunmasını engelleyebilirsiniz.

İndirin

:: Eklentiyi indirmek için tıklayın. (3,1 MB)

:: Eklenti hakkındaki sorunlarınızı SDN forumlarında cevaplıyoruz.

Bilgi için:
gWebs Systems
yazarErdem Yener

Geçmiş yıllardan beri teknoloji dünyasıyla iç içe olan Erdem, yeni haberleri ve teknolojik gelişmeleri paylaşmaktan mutluluk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" E-Postalarınıza Kilit Vurun konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere E-Postalarınıza Kilit Vurun ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda E-Postalarınıza Kilit Vurun ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "