Okunma

Nokia E75 İçin Yeni Firmware


09 Haziran 2009 Salı 11:36
Nokia E75 İçin Yeni Firmware

Ülkemizde biraz rötarlı olarak kısa bir süre önce piyasaya giren E75 için Nokia oldukça kısa denilebilecek bir zaman diliminde yeni bir firmware güncellemesi yayınladı. 110.48.125 sürüm numaralı yeni firmware UDP destekli olarak geliyor. Bu sayede yükseltme sırasında kullanıcı verilerinde hiçbir kayıp yaşanmıyor.


Güncelleme şu anda EURO-xx ülke koduna sahip cihazları içeriyor.

FOTA yahut Nokia Software Updater ile gerçekleştirebileceğiniz güncelleme ile bilinen bir çok hata giderilmiş.

İvme Ölçer Optimizasyonu

Yakın zamandaki bir çok güncellemede olduğu gibi ivme ölçerin daha etkin kullanımı için optimizasyon sağlanmış. Ayrıca gözle görülür bir hız artışı da mevcut.


Ekran döndürme özelliği yeni sürümde de mevcut.

Sadece 6MB boyutundaki güncelleme ile ivme ölçer ayarlarından, ekran döndürme dışındaki; alarm ve arama gibi özellikler tamamen silinmiş.

:: Güncellemedeki eksiklikleri forumda tartışıyoruz.

yazarAhmet Gözütok

Mobil cihazların dünyasında neler olup bittiğini yakından izlemekten öteye geçen Ahmet, en yeni mobil gelişmelerin nabzını adeta bu dünyanın damarlarında dolaşarak tutuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Nokia E75 İçin Yeni Firmware konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Nokia E75 İçin Yeni Firmware ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Nokia E75 İçin Yeni Firmware ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "