Okunma

EA: Battlefield 3 Yalnızca Başlangıçtı


19 Haziran 2012 Salı 11:00
EA: Battlefield 3 Yalnızca Başlangıçtı

“Bu daha başlangıçtı” cümlesi aslına bakarsanız iddialı açıklamaların aranan cümlelerinden biridir. Eğer bir konuda çok iddialı olmayı planlıyorsanız, bu cümleyi kurmadan yeteri kadar iddialı olamıyorsunuz.

Electronic Arts’ta bu furyaya uyarak, DICE ile birlikte piyasaya sürdükleri Battlefield 3‘te kullanılan yeni Frostbite 2 motorunu aslında PlayStation 4 ve Xbox 720 (ya da adları her ne olacaksa) için hazırladıklarını açıkladı.

PC, PlayStation 3 ve Xbox 360‘ta piyasaya sürülen Battlefield 3‘ün yalnızca bir başlangıç olduğunu ve Frostbite 2 motorunun neler yapabileceğini gördüğümüzde çok şaşıracağımızı da sözlerine ekledi.

Açıklamaların sahibi ise Patrick Soderlund. Kendisi geçtiğimiz günlerde DICE‘taki görevinden ayrılarak Electronic Arts‘ın EA Games markasının başındaki isim olmuştu.

Bildiğiniz gibi Frostbite 2 motoru şu anda hazırlanan Medal of Honor: Warfighter‘da kullanılıyor. Grafiksel açıdan Battlefield 3’ten çok farklı görünmediği de ortada.

Hazır Medal of Honor demişken, Warfighter ile ilgili yeni bir haberimizin daha olduğunu da hatırlatalım ve ilginizi çekerse sizleri o haberimize alalım.

Bakalım Soderlund’un açıklamaları havada mı kalacak? Yoksa Battlefield 4 duyurulduğunda gözlerimiz yuvalarından mı fırlayacak? Bunu ancak zaman gösterecek.

:: Frostbite 2 motorunun yeni nesil konsollar için tasarlanması hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarHakan Sülün

Üniversite yıllarında haber yazarak teknoloji basısına adım atan Hakan, bir anda kendini donanım incelemeleri yaparken buldu. Zamanla teknolojinin bağımlısı oldu ve kendini bu yola adamaya karar verdi ancak artık Bodrum'da yaşadığından deniz kenarında güneşlenirken yazabiliyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “EA: Battlefield 3 Yalnızca Başlangıçtı”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    MW serisinin tüm multiplayerlarını deneyen birisi olarak söyleyeyim. BF3 ‘ün yanında diğerleri çizgi film gibi kalıyor.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    bf 3 bile bir çok sistemi kastırıyor ilersini düşünemiyorum

" EA: Battlefield 3 Yalnızca Başlangıçtı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere EA: Battlefield 3 Yalnızca Başlangıçtı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda EA: Battlefield 3 Yalnızca Başlangıçtı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "