Okunma

EA, Buraya Kadar Dedi


03 Eylül 2009 Perşembe 07:22
EA, Buraya Kadar Dedi

Her yıl satışa sunduğu seri haline gelmiş oyunlarıyla popülerliğinden hiçbir şey kaybetmeyen Electronic Arts, bir yapımı için durdurma kararı aldı. EA’nin başkanı Peter Moore‘un GameSpot’a yaptığı açıklamada, ünlü yarış oyunu serilerinden biri için frene bastıklarını açıkladı.

“EA, yeni bir Nascar oyunu yapmayı düşünmüyor” diyen Moore şöyle devam etti: “Ne yazık ki yeni ticari kararlar almalıydık. Mevcut Nascar oyunları için çalışan kadromuzu yeni bir seri olacak olan, EA Sports bünyesindeki MMA’ya yönlendirdik. Önümüzdeki yıl MMA satışa sunulacak. Biz hâlâ birer Nascar fanatiğiyiz ama planlarımız arasında bir Nascar oyunu geliştirmek yok”.

:: Nascar serisinin durdurulması hakkında ne düşünüyorsunuz?
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" EA, Buraya Kadar Dedi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere EA, Buraya Kadar Dedi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda EA, Buraya Kadar Dedi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "