Okunma

eBay de Android’li Oldu!


19 Şubat 2010 Cuma 17:00
eBay de Android’li Oldu!

Android kullanıcılarının dikkatine. 2010 yılında patlama yapması  ve Apple’ın iPhone/iPod platformu için uygulamaların satıldığı pazar olan Apple uygulama mağazasını geçmesi beklenen Android uygulama mağazasına, popüler bir uygulama daha eklendi.

Dünyanın en popüler online alışveriş sitelerinden biri olan eBay, artık bir adet Android uygulamasına da sahip. Bu uygulama aracılığı ile, eBay üzerindeki dükkanları gezebilecek, açık artırmalara katılabilecek ve satış gerçekleştirebileceğiz.

Uygulama ayrıca sesli arama özelliğini de destekliyor. Bunun yanında sesli destek, liste izleme gibi imkanlar da uygulamada mevcut. Ücretsiz olarak yayınlanan uygulamanın, yeni Android versyionlarını destekleyip desteklemeyeceği hakkında bir bilgi ise yok.

:: eBay’e sık sık giriyor musunuz?
yazarAkhun Aktosun

"İstikbal Göklerdedir" sözünü benimseyen Akhun, bir yandan astronomi okuyup, bir yandan da bilişim dünyasında kendine sağlam bir kariyer yapmaya çalışıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" eBay de Android’li Oldu! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere eBay de Android’li Oldu! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda eBay de Android’li Oldu! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "