Okunma

eBay ve Amazon’u Aynı Anda Arayın


04 Ocak 2009 Pazar 09:36
eBay ve Amazon’u Aynı Anda Arayın

PicClick adlı web aracı, eBay ve Amazon ürün listelerini metin tabanlı açıklamalar yerinde doğrudan görseller ile görüntülüyor. Ryan Sit tarafından geliştirilen PicClick‘te ister eBay, ister Amazon veritabanında bulunan ürünleri büyükçe fotoğraflarıyla birlikte arayabiliyorsunuz. Fotoğrafın üstüne geldiğinizde ise, daha detaylı ürün bilgileri gösteriliyor.

eBay aramalarında minimum ve maksimum fiyat limiti veya posta kodu belirtebildiğiniz PicClick‘te, fotoğrafları daha büyük ya da daha küçük görüntülemek de mümkün. Amazon fiyatlarının bazıları gerçek site ile tutarsızlık gösterse de, özellikle sıkıcı eBay listelerine göre PicClick çok daha ideal bir arama deneyimi sunuyor.

:: Servisle ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : PicClick
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yorum yazın

1 yorum - “eBay ve Amazon’u Aynı Anda Arayın”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    e bay ile aynı degil fiyatlarınız tş.çok kazık

" eBay ve Amazon’u Aynı Anda Arayın konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere eBay ve Amazon’u Aynı Anda Arayın ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda eBay ve Amazon’u Aynı Anda Arayın ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "