Okunma

eBay’de Ücretsiz Listeleme Dönemi


13 Mayıs 2009 Çarşamba 15:15
eBay’de Ücretsiz Listeleme Dönemi

Genelde kullanıcılarını artan fiyatlar ya da katı kurallarla üzen haberler veren eBay, ilk defa tarzının dışına çıkarak(!) listeleme ücretlerini kaldıracağını duyurdu. Ancak elbette bunun da şartları var. Öncelikle ayda 5 üründen fazla listeleme yapanlar bu fırsattan faydalanamayacak.

Kimler Faydalanabilecek?

Ayrıca satış fiyatı üzerinden %8,75 komisyonu, tavan fiyatı 20 dolar olmak üzere eBay yine kesiyor. Diğer yandan ücretsiz listeleme fırsatı “Buy it Now” adlı sabit ücretlendirmelerde değil, sadece açık artırmalarda geçerli. Eğer bu koşullara uyuyorsanız, 16 Haziran’dan itibaren eşyalarınızı ücretsiz olarak eBay’de listeleyebilirsiniz.

:: eBay’de satış yapıyor musunuz?

Bilgi İçin : eBay
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" eBay’de Ücretsiz Listeleme Dönemi konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere eBay’de Ücretsiz Listeleme Dönemi ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda eBay’de Ücretsiz Listeleme Dönemi ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "