Okunma

eBay’in Emanet Sıkıntısı


10 Şubat 2009 Salı 11:36
eBay’in Emanet Sıkıntısı

BBC’nin Watchdog programında, online alışveriş sitesi eBay‘de yasadışı silahlara erişimin kolaylığı masaya yatırılıyor. Özellikle İngiltere gibi bu konularda katı kuralları olan ülkelere, uluslararası satıcılar tarafından sokulan “emanetler” başta eBay olmak üzere, tüm online müzayede sitelerinin başını ağrıtacak gibi görünüyor.

Kurtlar Vadisi eBay

Ülke olarak bizim de her nevi kesici ve delici alete olan sempatimiz, muhtemelen yedi düveli kılıçla yola getiren atalarımızdan miras. Peki siz, çifte su verilmiş halis muhlis Bursa işi bıçaklardan, Japon katanalarına kadar her ebatta ve keskinlikte kesici aletin internet üzerinden bu kadar kolay satın alınabilmesini doğru buluyor musunuz?

:: Sizce online sitelerde bıçak ve benzeri saldırı aletleri satılmalı mı?
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" eBay’in Emanet Sıkıntısı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere eBay’in Emanet Sıkıntısı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda eBay’in Emanet Sıkıntısı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "