Okunma

E-Postalarınızı Anlaşılır Hale Getirin


28 Ocak 2009 Çarşamba 11:28
E-Postalarınızı Anlaşılır Hale Getirin

İletilerek gönderilen e-postalardaki ekstra karakter ve boşluk sorunlarını çözebileceğiniz eClean ile ücretsiz olarak tüm postalarınızı zorlanmadan anlayabileceksiniz. Yazılım Microsoft Outlook ile uyumlu olarak geliyor. Outlook üzerinden tek bir buton ile postalarınızı okunabilir bir biçime getirebilirsiniz. Ancak e-posta yöneticisi olarak Outlook yazılımını kullanmıyorsanız mecburen postalarınızı kopyala yapıştır yaparak sistem tepsisinde bulunan eClean’ın simgesi üzerinden düzeltmeniz gerekiyor.


İndirin

:: Yazılımı indirmek için tıklayın. (610 KB)

 
::
Yazılım hakkındaki sorunlarınızı SDN forumlarında cevaplıyoruz.

 

Bilgi için: John Decker
yazarErdem Yener

Geçmiş yıllardan beri teknoloji dünyasıyla iç içe olan Erdem, yeni haberleri ve teknolojik gelişmeleri paylaşmaktan mutluluk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" E-Postalarınızı Anlaşılır Hale Getirin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere E-Postalarınızı Anlaşılır Hale Getirin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda E-Postalarınızı Anlaşılır Hale Getirin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "