Okunma

eDominations: E-Türkiye işgal altında!


11 Kasım 2017 Cumartesi 08:00
eDominations: E-Türkiye işgal altında!

E-Türkiye’nin sana ihtiyacı var! Gelinen diplomatik antlaşmazlıklardan ötürü E-Slovenya, E-Türkiye’ye savaş ilan etti, buradan kayıt olabilirsin!

eDominations: Tarayıcı tabanlı simülasyon oyunu

– Politika, ekonomi, savaş, strateji, diplomasi; browser tabanlı simülasyon oyunu eDominations’ta hepsi bir arada!

– 6 ay gibi kısa bir sürede şimdiden 30.000 kişinin kaydolduğu eDominations sizlere gerçek hayattan aşina olduğunuz birçok seçenek sunuyor!

– Kudretli bir komutan olup, askeri birliğinizle savaşlarda ülkenizi temsil edebilir, ülkenizin geleceğinde etken rol alabilirsiniz.

– Her ay yapılan seçimlerde parti başkanı, milletvekili veya ülke başkanı olabilir; politikacı olarak ülke yönetimine katılabilirsiniz.

– Kuracağınız şirketler zinciri ve ortaklıklarla ekonomi imparatorluğunuzu oluşturabilir; güçlü bir gazete kurarak aynı zamanda medya patronu olabilirsiniz.

Tüm bunlar ve daha fazlası için henüz hiç geç değil !

İç siyasette partiler arası rekabet, dış siyasette ise eDünya’daki konumunuzu belirleyecek ittifak ve anlaşmalarla diplomatik zekanızı kullanarak ülkenizin kaderine yön verin. Diğer ülkelerle yapılan savaşlarda kendi vatandaşlarınızı organize ederek %100 gerçek oyunculara karşı savaşın ve topraklarınızı genişleterek ülke ekonomisine ve bireysel ekonomiye katkıda bulunun.

Rüya gibi bir sanal deneyim için, buraya tıklayarak eDominations dünyasına katılabilirsiniz. 78 farklı ülkeden binlerce gerçek oyuncu sizi bekliyor!!
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “eDominations: E-Türkiye işgal altında!”

  1. Dandroid dedi ki:

    para tuzağı bu oyunlar. Milli duygularınızı sömürüp para kazanmaya çalışıyorlar itibar etmeyin

  2. Ibrahim efecik dedi ki:

    Erepublik in aynisi

" eDominations: E-Türkiye işgal altında! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere eDominations: E-Türkiye işgal altında! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda eDominations: E-Türkiye işgal altında! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "