Okunma

Eee PC Satışta, Ama Burada Değil


30 Ekim 2007 Salı 14:00
Eee PC Satışta, Ama Burada Değil
NewEgg.com sitesinde başlayan satışta kullanıcılara bir Eee PC modeli 400 dolar karşılığında sunuluyor. Bu 250 dolar civarı düşünülen giriş seviyesi Eee PC için oldukça az olmasına karşın taşınabilirlik açısından birçok ürüne kıyasla çok daha ekonomik. Bu modelde 4 GB depolama alanı ve bir de tümleşik webcam bulunuyor. Ekran çözünürlüğü her modelle aynı ve 800×480. Ağırlık 1 kilonun altında. Ürünün kendisine ulaşmak için bu bağlantıya bakabilirsiniz.

Bilgi İçin: NewEGG.com
SDN – http://shiftdelete.net
yazarVolkan Bilgin

14 yıldır profosyonel olarak bilişim sektöründe çalışan Volkan tam bir teknoloji meraklısı, sinema tutkunu, oyun bağımlısı. Bir çok teknolojinin çıkışına şahitlik eden Volkan ayrıca müzik, resim ve heykelle de uğraşıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Eee PC Satışta, Ama Burada Değil konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Eee PC Satışta, Ama Burada Değil ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Eee PC Satışta, Ama Burada Değil ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "