Okunma

Efsane Çizgiler Oyuna Dökülüyor


17 Şubat 2009 Salı 10:36
Efsane Çizgiler Oyuna Dökülüyor

Warner Bros. tarafından film uyarlamasıyla 6 Mart’ta beyaz perdeye geçecek olan efsane çizgi roman Watchmen, Deadline Games’in oyunuyla da 4 Mart‘ta Xbox 360 ve PC, 5 Mart‘ta da PS3 oyuncularının huzuruna çıkacak. Alan Moore tarafından yazılan çizgi serinin öncesini konu alacak olan oyun için fiyatlandırma henüz belli olmazken, Watchmen: The End is Nigh Part 1 PC için Steam ve Direct2Drive‘dan indirilebilecek.

:: Çizgi roman serilerinin video oyunlarını başarılı buluyor musunuz?

Bilgi İçin : Watchmen
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Efsane Çizgiler Oyuna Dökülüyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Efsane Çizgiler Oyuna Dökülüyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Efsane Çizgiler Oyuna Dökülüyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "