Eğitim Teknolojileri Zirvesi 2015 Başlıyor!


10 Şubat 2015 Salı 09:00
Eğitim Teknolojileri Zirvesi 2015 Başlıyor!
Geçen sene olduğu gibi bu yıl da eğitim ve teknoloji sektörü ile eğitim, iş dünyası ve medyayı biraraya getirecek olan etkinlikte, yurt içinden ve yurtdışından birçok konuşmacı sunumlarıyla yer alacak.
ETZ14’te hologram teknolojisi ile sunum yapan ünlü fizikçi Albert Einstein, etkinliğin en dikkat çeken konuşmacısı oldu. ETZ15’in holografik konuşmacısı katılımcıların oyları ile Graham Bell seçildi. Ilk zirvede olduğu gibi ikincisinde de gün boyu süren ve moderatörler eşliğinde paneller yönetilecek ve birçok konuşmacı eğitim teknolojileri alanındaki bilgi ve tecrübelerini aktaracak.
 
Eğitim kurumlarından pek çok eğitimci, şirketlerden eğitim ve gelişim birimi personelleri, akademisyenler, veliler ve öğrenciler bu etkinlik ile paylaşım yapma fırsatı bulacaklar. Aralarında Prof. Dr. Ziya Selçuk, Prof. Dr. Kürşat Çağıltay, Ufuk Tarhan, Doç. Dr. Steve Wheeler, Dr. Gary Motteram, Shelly Sanchez Terrell, Mehmet Nuri Çankaya, Mehmet Ali Neyzi, Doç. Dr. Şirin Karadeniz, Doç. Dr. Tufan Adıgüzel, Doç. Dr. İlhan Varank, Yrd. Doç. Dr. Yavuz Samur, İsmail Hakkı Polat, Prof. Dr. Gonca Telli Yamamoto ve Kayhan Karlı’nın bulunduğu 60’a yakın değerli konuşmacı etkinlik boyunca eğitim teknolojileriyle ilgili deneyimlerini paylaşacaklar.
 
Eğitim Teknolojileri Zirvesi’nde, hem katılımcı hem de konuşmacı sayısının artması öngörülürken, yurtdışından katılım oranının geçen seneye göre daha fazla olması bekleniyor. ETZ’15 etkinliğinde 50’den fazla konu hakkında paneller, workshoplar ve proje sunumları gerçekleşecek.
Öğrenciler Doç. Dr. Tufan Adıgüzel önderliğinde kurulan ETZ Öğrenci Akademisi projesi aracılığı ile projelerini sunacaklar. Engelsiz Bilişim, Eğitimde Fark Yaratan Kadınlar (ELT Ladies in EdTech), Sosyal Medya gibi bir çok oturum düzenlenecek, CoderDojo ve Maker Hareketi etkinlikte yer alacaklar.
 
Geçen sene sosyal sorumluluk kapsamında Umut Çocukları Derneği’ne yardım yapıldığı gibi bu sene de engellilere yönelik yardım toplanacak.
Etkinlikle ilgili detaylı bilgiye www.egitimteknolojilerizirvesi.com dan ulaşabilirsiniz.
 Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" Eğitim Teknolojileri Zirvesi 2015 Başlıyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Eğitim Teknolojileri Zirvesi 2015 Başlıyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Eğitim Teknolojileri Zirvesi 2015 Başlıyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 ABD yasağına Xiaomi'den ilk açıklama! ABD yasağına Xiaomi'den ilk açıklama!
  2. 2 Ofisi dumana boğduk, Mia Air ile kurtulduk! Ofisi dumana boğduk, Mia Air ile kurtulduk!
  3. 3 Galaxy S21 Ultra inceleme: Dünya ile aynı anda Galaxy S21 Ultra inceleme: Dünya ile aynı anda
  4. 4 MSI Stealth 15M oyun dizüstü bilgisayarını inceledik! MSI Stealth 15M oyun dizüstü bilgisayarını inceledik!
  5. 5 Mehmet Demirkol ile Samsung TV sohbeti! Mehmet Demirkol ile Samsung TV sohbeti!
  6. 6 HP ZBook Create G7 incelemesi HP ZBook Create G7 incelemesi
  7. 7 BİM'den 219 TL'ye oyuncu faresi! SteelSeries Rival 3 BİM'den 219 TL'ye oyuncu faresi! SteelSeries Rival 3
  8. 8 Instagram da WhatsApp gibi 'hain' çıktı (Video) Instagram da WhatsApp gibi 'hain' çıktı (Video)
  9. 9 3 boyutlu yazıcıyla Xbox kolundan uçak simülatörü yaptık 3 boyutlu yazıcıyla Xbox kolundan uçak simülatörü yaptık
  10. 10 Hangi uygulama ne kadar verimizi alıyor? (Video) Hangi uygulama ne kadar verimizi alıyor? (Video)