Okunma

Eğitimde Teknoloji Nasıl Olmalı?


27 Haziran 2011 Pazartesi 17:30
Eğitimde Teknoloji Nasıl Olmalı?

Günümüzde teknoloji o kadar hızlı gelişiyor ki, bu yeniliklere ayak uyduramamak dünyanın gerisinde kalmakla eşdeğer oluyor.

İyi bir eğitimci artık teknolojiyi yakından takip etmeli yoksa öğrencilerine geleceği değil geçmişi öğreten bir hale gelir. Peki ama bir eğitimci teknolojiyi nasıl kullanmalı?

Oyunlar Eğitime Nasıl Katkı Sağlıyor?

SüperCan gibi oyunlar eğitime ne kadar katkı sağlıyor? Ufuk Koleji’nden Öğretmen Yusuf Kenan Keskin ile teknoloji ve oyunların eğitime olan olumlu katkılarını konuştuk.

:: Sizce oyunların eğitime olan katkısı hangi düzeyde?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

2 yorum - “Eğitimde Teknoloji Nasıl Olmalı?”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Teknolojiye ayak uyduran öğretmenlerin eğitim sistemini çok ileriye taşıyacaklarını düşünüyorum. Teknolojiye ayak direten öğretmenler ise teknolojinin hızlı gelişimi karşısında varlıklarını sürdüremeyeceklerdir. Yusuf Bey’e EĞİTİM-ÖĞRETİMİ TEKNOLOJİYLE DESTEKLEDİĞİ İÇİN TEŞEKKÜR EDİYORUM.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Hocam bari Türkçe konuşsaydı.Entegre ne oluyor?.Geleceğin ingilizce öğretmeni adayı olarak tüm üyelerimizi daha iyi bir Türkçe kullanımına davet ediyorum.

" Eğitimde Teknoloji Nasıl Olmalı? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Eğitimde Teknoloji Nasıl Olmalı? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Eğitimde Teknoloji Nasıl Olmalı? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "