Okunma

Ekip Çalışmaları Artık Daha Kolay


02 Aralık 2008 Salı 10:30
Ekip Çalışmaları Artık Daha Kolay

Adobe AIR tabanlı bir ortak çalışma uygulaması olan Textflow, farklı kişilerin tek bir Word dosyası üzerinde yaptığı değişiklikleri kolayca belirleyip organize etmenize olanak tanıyor. Taslak haldeki çalışmayı ekip arkadaşlarınıza gönderip, onların kendi eklediklerini ayrı ayrı bölümlerde görerek belgeye son şeklini vermek artık çok daha kolay. Hakkında o an karar vermek istemediğiniz fikirleri de karalama tahtasına taşıyabilir ve sonra düzenleyebilirsiniz. Açık beta sürümü yayınlanan Textflow‘u buraya tıklayarak kayıt yaptırıp kullanabilirsiniz.

:: Yazılımla ilgili sorunlarınızı forumda paylaşın.

Bilgi İçin : Textflow
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Ekip Çalışmaları Artık Daha Kolay konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ekip Çalışmaları Artık Daha Kolay ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ekip Çalışmaları Artık Daha Kolay ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "