Okunma

Ekranınızda Olup Biteni Kaydedin


13 Nisan 2009 Pazartesi 04:48
Ekranınızda Olup Biteni Kaydedin

Screencast adı verilen ve ekranda olup biten tüm eylemleri kaydetme hizmetini sunan birçok yazılım mevcut. Ancak bu basit iş için yazılım kurmak istemiyorsanız, ScreenCastle gibi ücretsiz web servislerinden de yararlanabilirsiniz.

Sitede bulunan kırmızı kayıt tuşuna bastığınızda kaydetmek istediğiniz ekran alanını ve mikrofondan ses alınıp alınmayacağını belirledikten sonra kayıt başlıyor.

Geniş Kullanım Seçeneği

Kaydı tamamladıktan sonra ise çıkan videoyu FLV dosyası olarak indirebilir, ekran kaydını verilen link ile online izleyebilir ya da verilen kodlarla sitelere gömebilirsiniz.

Özellikle aynı sorundan muzdarip birçok arkadaşınıza neyin nasıl yapılması gerektiğini gösterirken, ScreenCastle çok işinize yarayacak. Servisi hemen kullanmak için buraya tıklayın.

:: Servisle ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : ScreenCastle
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Ekranınızda Olup Biteni Kaydedin”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    Çok güzel bir uygulama geçenlerde shiftdelete başka bir site vermişti ama bu daha güzelmiş 😀

" Ekranınızda Olup Biteni Kaydedin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ekranınızda Olup Biteni Kaydedin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ekranınızda Olup Biteni Kaydedin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "