Okunma

Ekranınızı Bölün


13 Nisan 2009 Pazartesi 06:02
Ekranınızı Bölün

Çalıştırdığınız birden fazla pencere, ekranınızı yeterince verimli kullanmanıza imkan vermiyorsa, MaxTo adlı minik program ile birden fazla “tam ekran” belirleyebilirsiniz.

Ekran Ekran İçinde

Programı çalıştırdığınızda ekranınızda istediğiniz kadar bölüm oluşturun. Sonrasında bu alanlarda yer alan pencerelerde “ekranı kapla” tuşuna bastığınızda, sadece oluşturduğunuz bölümleri kaplayacak şekilde düzenli bir hal aldıklarını göreceksiniz.

Böylece örneğin web sayfaları ile ofis belgeleri birbiri içine asla geçmeyecek. Daha düzenli bir masaüstüne sahip olmak istiyorsanız, MaxTo tam size göre.

:: MaxTo yazılımını ücretsiz indirin.

:: Yazılımla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : MaxTo
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" Ekranınızı Bölün konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Ekranınızı Bölün ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Ekranınızı Bölün ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "