Okunma

Spore Satışları Ne Durumda?


25 Eylül 2008 Perşembe 12:19
Spore Satışları Ne Durumda?

Tüm yasaklar, kısıtlamalar ve boykotlar, anlaşılan Spore’un başarısız olmasına yetmedi. En hızlı torrent trafiğine sahip olan Spore, buna rağmen çıkışının üzerinden bir ay geçmeden 1 milyon satışa ulaşmayı başardı. Electronic Arts‘ın yaptığı açıklamada, Maxis tarafından geliştirilen evrim simülasyonu Spore‘un 1 milyon satış barajını geçtiği ve Sporepedia’ya kullanıcıların 25 milyon yaratık yüklediği belirtildi. Anlaşılan, seveni kadar nefret edeni de olan, ama buna rağmen milyonlar satmayı başaran The Sims serisinden bayrağı kimin alacağı belli oldu.

:: Spore oynadınız mı?

Bilgi İçin: Spore
Yazan: Erhan Kahraman
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Spore Satışları Ne Durumda?”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    bi de oyunla ilgili inceleme yazısı hazırlasanız daha güzel olurdu.

" Spore Satışları Ne Durumda? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Spore Satışları Ne Durumda? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Spore Satışları Ne Durumda? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "