Okunma

EMC Rekor Kırma Turuna Devam Ediyor


03 Mart 2011 Perşembe 13:16
EMC Rekor Kırma Turuna Devam Ediyor

EMC‘nin, Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’da 60’tan fazla şehiri kapsayan lansman programı “Rekor Kırma Turu” 8 Mart tarihinde İstanbul’da Swissotel’de bilişim dünyası temsilcilerini ve bilişim severleri ağırlayacak.

Şirketler İçin Bulut Depolama Tavsiyeleri

Ocak ayında kıtalararası Rekor Kırma Etkinlikleri çerçevesinde New York, Londra ve Singapur’da başlayan etkinliklerin takibi olan tur ile EMC; şirketin yeni nesil veri depolama ürün ailesini tanıtıyor.

Etkinlikler tüketicilere ve iş ortaklarına EMC‘nin aralarında EMC VNX ailesi ve EMC Symmetrix VMAX ‘in de yer aldığı en yeni ürün serilerine erişim olanağı sunacak.

Katılımcılar ayrıca, canlı ürün tanıtımlarından faydalanabilecek ve EMC‘nin bütünleşik veri depolama yönetim platformu EMC Unisphere‘in nasıl kullanıldığını öğrenebilecekler.

:: EMC’nin ürünlerini takip ediyor musunuz?
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" EMC Rekor Kırma Turuna Devam Ediyor konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere EMC Rekor Kırma Turuna Devam Ediyor ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda EMC Rekor Kırma Turuna Devam Ediyor ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "