En basit video montaj programları!


10 Nisan 2020 Cuma 16:00
En basit video montaj programları!

Corona virüsü nedeniyle ‘evde kal’ çağrıları devam ederken, toplum olarak zorunlu olmadıkça evden çıkmamaya gayret gösteriyoruz. Bu süreçte oluşan boş zaman aslında aklımızdaki fikirleri gerçekleştirmenin de tam vakti. Video kültürünün, YouTube gibi platformların hızla yaygınlaştığı bu günlerde, sizin de aklınızdan içerik üretmek geçiyor olabilir. Peki bu içeriklerinizi nasıl montajlayacağınızı biliyor musunuz? İşte karşınızda en basit video montaj programları listesi!

En basit video montaj programları!

YouTube ve benzeri video içeriği platformları popülerliğini artırmaya devam ediyor. Instagram, Facebook, Twitter kadar yaygın olmasa da çevremizdeki birçok kişinin de artık YouTube kanalı var ve içerik üretiyorlar. Bu süreçte içerik üretmenin en zor yanlarından biri de videoları kurgulamak, montajlamak ve dikkat çekici bir hale getirmek. Adobe Premiere Pro, After Effects, Vegas Pro gibi birçok profesyonel video kurgu montaj programı bulunsa da, daha basit seçenekler arayan birçok insan var. Biz de bugün hızlı bir şekilde video düzenleme süreçlerinizi hallederek, rahatlıkla içerik üretebileceğiniz programları sizler için listeledik. İşte en basit video montaj programları listesi!

1 – Wondershare Filmora

Basit programlarla profesyonel video kurgulamak imkansız diyenlerden misiniz? Bence pek de emin olmayın. Wondershare Filmora, en basit arayüze sahip video düzenleme programlarından biriyken, birçok sunduğu özellikle de profesyonel videolar çıkartabilirsiniz. Kütüphanesinde barındırdığı birçok telifsiz müzik ile müzik seçme sorunu yaşamazken, içerisinde bulunan profesyonel geçiş efektleri ve yazı paketleri ile istediğiniz içeriği oluşturabilirsiniz. Profesyonel Renk, ses ve green screen ayarları ve 4K çözünürlükte bile çalışma şansı vermesiyle mutlaka denenmesi gereken kurgu montaj programlarının en başında yer alıyor. Windows ve MacOS işletim sistemi için kullanılabilir durumda olan programı aşağıda bulunan linkten indirebilirsiniz.

Wondershare Filmora 9 – Son Sürüm -> Windows & MacOS
yazarMustafa Büyükçağlayan

Teknolojik gelişmelerin insanlığa yön vereceğine inanan Mustafa Büyükçağlayan; Dijital pazarlama alanındaki çalışmalarını 3 yıla yakın bir süredir devam ettiriyor. Bilginin paylaştıkça çoğaldığına inandığı için bilişim ve teknoloji alanında makaleler yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “En basit video montaj programları!”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Pro Show Gold veya serisi eklenebikir

  2. Anonim dedi ki:

    Camtasia da eklenebilir (bir de davinci basitlerin içerisinde zor değil profesyonel bir yazılım, eğitimle kullanılır)

  3. Anonim dedi ki:

    Microsoft Fotoğraflar en basiti <3

" En basit video montaj programları! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere En basit video montaj programları! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda En basit video montaj programları! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "