Okunma

En Garip Sandalye: OOoo Chair


25 Ağustos 2010 Çarşamba 06:45
En Garip Sandalye: OOoo Chair

Tasarımcılar çoğu zaman bizleri şaşırtan ve büyük beğenimizi kazanabilen konsept tasarımlar yapsa da bazı durumlarda ortaya çok garip şeyler de çıkabiliyor. (En İlginç Konsept Tasarımlar)

Bunlardan biri de OOoo Chair adı verilen bir sandalye. Aslen çevre kirliliğine ve doğal kaynakların israfına tepki olarak geliştirilen bu tasarım yere açılmış iki adet delikten ibaret.

 

OOoo Chair yere açılmış iki adet delikten ibaret

Yerdeki Delikler

Eşya yapımı için kullanılacak hammadde ve enerjiyi korumak amacıyla evlerin daha verimli bir şekilde kullanılması gerektiği fikriyle hareket eden Decker Yeadon adlı tasarım firması, evlerin tabanına iki adet delik açarak OOoo Chair fikrini geliştirmiş.

Tasarımına bakıldığında sadece müstakil tek katlı evler için tasarlandığı belli olan OOoo Chair’ın bir apartman dairesinde kullanıldığında alt komşunuzda nasıl hisler uyandıracağı ise merak konusu.

:: Üst kat komşunuz OOoo Chair kullanırsa tepkiniz ne olur?

 

 

 
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" En Garip Sandalye: OOoo Chair konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere En Garip Sandalye: OOoo Chair ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda En Garip Sandalye: OOoo Chair ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "