Okunma

En Gerçekçi Kar Grafikleri Killzone 3’te mi?


28 Aralık 2010 Salı 09:45
En Gerçekçi Kar Grafikleri Killzone 3’te mi?

2009 yılında Naughty Dog, Uncharted 2’nin her alanda en iyi grafiklere sahip oyun olduğunu iddia etmiş ve gerçekten de bu yapımda gördüğümüz “kar” grafikleri, o zamana kadar bir konsolda görülen en iyi grafikler olmuştu.

 

Uncharted 2’den Kar Görseli

 

2011 yılına geldiğimizde ise, Uncharted 2’nin en iyi kar grafiklerine sahip oyun unvanına meydan okuyan bir yapım ortaya çıktı. Killzone 3, birçok oyun eleştirmeni tarafından şu ana kadarki en iyi kar grafiklerine sahip yapım olarak lanse ediliyor. Oyuna bu yakıştırmaların yapılmasının başlıca sebepleri ise, kar üzerinde oluşan gerçekçi kurşun delikleri, ayak izleri ve en dikkat çekicisi de kan lekeleri.

Killzone 3’ten Kar Manzaraları

 

Killzone 3 grafiklerinin gerçekten bu kadar iyi olup olmadığını öğrenmek için ise, 22 Şubat 2011 tarihini beklememiz gerekecek. Son bir hatırlatma, bu yapım sadece PS3 konsoluna özel olacak.

Killzone 3’ten Kar Manzaraları

 

:: Killzone 3’ün kar grafikleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Yazan: Uğur Tufan
yazarAykut Göker

Yazı yazmayı çok seven ve hayatının her döneminde bu tutkusunu sürdürecek olan Aykut, kelimelere olan borcunu ShiftDelete.Net'te ödüyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" En Gerçekçi Kar Grafikleri Killzone 3’te mi? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere En Gerçekçi Kar Grafikleri Killzone 3’te mi? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda En Gerçekçi Kar Grafikleri Killzone 3’te mi? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "