Okunma

En Güvenli USB Bellekler İçin


11 Mart 2009 Çarşamba 15:24
En Güvenli USB Bellekler İçin

Hassas verilerinizi güvende tutmak için ücretsiz bir yöntem arıyorsanız, 256 bit şifreleme yaparak her türlü çıkarılabilir ortamda tam koruma sağlayan SafeHouse Explorer tam size göre.

Kolay Kullanım, Güçlü Koruma

Windows Explorer’a benzer bir kullanıma sahip olan yazılım, USB belleklerde kendi gizli dosya bölmenizi oluşturmanız için bire bir.

2 GB‘a kadar özel saklama bölümü oluşturabilen SafeHouse, portatif olduğu için doğrudan USB belleklerden çalıştırılabiliyor.

:: SafeHouse 3 yazılımını ücretsiz indirin.

:: Yazılımla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : SafeHouse
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" En Güvenli USB Bellekler İçin konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere En Güvenli USB Bellekler İçin ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda En Güvenli USB Bellekler İçin ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "