Okunma

En Hızlı E-Posta Yedekleme


08 Aralık 2008 Pazartesi 19:11
En Hızlı E-Posta Yedekleme

KLS Mail Backup sayesinde Internet Explorer, Firefox, Thunderbird, Outlook Express, Seamonkey, Live Mail ve Windows Mail programlarını yedekleyerek profil bilgilerinizi de koruyabilirsiniz. Tek yapmanız gereken uygulamayı ve yedeklemek istediğiniz profili seçip, işlemi başlatmak. Otomatik olarak arşivlenip sıkıştırılan arşivlerinize, uygulamanın ana ekranın sağında yer alan Archive sekmesinden erişebilirsiniz. Henüz Opera ve Chrome tarayıcılarını desteklemese de, KLS tarafından aktif şekilde geliştirilen Mail Backup için yakın zamanda bu tarayıcılara uygun eklentiler de görebilirsiniz.

:: Mail Backup yazılımını ücretsiz indirmek için tıklayın.

:: Yazılımla ilgili görüşlerinizi forumda paylaşın.

Bilgi İçin : KLS Soft
yazarErhan Kahraman

ShiftDelete.Net'in ilk günlerinden itibaren ekibin bir parçası olan Erhan, uzun bir süre metin yazarı olarak içerik deneyimini zenginleştirdikten sonra tekrar yuvaya döndü.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" En Hızlı E-Posta Yedekleme konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere En Hızlı E-Posta Yedekleme ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda En Hızlı E-Posta Yedekleme ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "