En ilginç Kickstarter projeleri – 13


10 Temmuz 2020 Cuma 23:59
En ilginç Kickstarter projeleri – 13

Pandemi süreci her ne kadar atlatılmamış da olsa, normalleşme sonrası en önemli Kitle fonlaması siteleri olan, Kickstarter ve indiegogo bu süreçten olumlu yönde etkilenmeye başladı.

Haftanın en ilginç kitle fonlaması projeleri

Kickstarter ve indiegogo üzerinde destek bulan en ilginç kitle fonlaması projelerini sizler için derlemeye devam ediyoruz. İşte bu haftanın projeleri: Hafif ve şık scooter, elektriksiz tavuk çevirme, antibakteriyel havlu, uyku için özel kulaklık, ağrı giderici etiket

Hafif ve şık scooter: Segway – Ninebot KickScooter Air T15

Ninebot tarafından üretilen bu yeni scooter, adıyla pek akılda kalıcı olmasa da, tasarımı ve özellikleriyle hemen hafızamızı tazeleyecek özelliklere sahip.

Segway – Ninebot KickScooter Air T15 ve özellikleri

KickScooter, Ninebot estetiğini takip eden şık bir tasarıma sahip. Ancak bu scooter özellikle taşınabilir yapısıyla, birçok rakibinden sıyrılıyor. Ağırlığı 10 kg olan KickScooter, kolayca taşınabilecek bir şekilde tasarlanmış.

kickstarter, kitle fonlaması, teknolojik ürün, indiegogo

Bu taşınabilir scooter, gidonundan, gövdesine kadar tamamen katlanır bir yapıda imal edilmiş. Gövde kısmı içe doğru katlanan aracın, gidonunu da katladıktan sonra çekerek kolayca taşıyabiliyorsunuz.

Scooter, beyaz gövdesi ve arka tekeri kaplayan yatay farıyla dikkat çekici bir tasarıma sahip. Dört ayrı sürüş modu olan teknolojik ürün, Hem elektronik frene hem de, arka tekerde yer alan manuel frene sahip olan scooter, böylece çift taraflı bir koruma sağlıyor.

kickstarter, kitle fonlaması, teknolojik ürün, indiegogo

Bu şık scooterda, gidon kısmında yer alan şık Led ekrandan hız durumunu, pil seviyesini ve yapılan km gibi seçenekleri kontrol etmeniz mümkün.

Bu ilginç scooter, 20 km’ye kadar hız yapabiliyor. Dört ayrı sürüş modunda ise bu hızı sınırlamak mümkün. Yaya modu, 6 km/h, güç verimliliği modu 10 km/h, standart mod 15 km/h, spor modu 20 km/h yapabiliyor. Bu yeni Ninebot scooter, 12 km menzile sahip ve yüzde 15’e kadar eğimli arazilerde kullanılabiliyor.

Cihaz aynı zamanda uygulama üzerinden de kontrol edilebiliyor. KickScooter’ı uygulama üzerinden kilitlemek, LED ışığa istediğiniz rengi vermek ve scooter ile bluetooth bağlantısı kurmak için kullanabiliyorsunuz. Bu taşınabilir şık scooter, Kickstarter üzerinde erken erişim için 569 dolar fiyat etiketine sahip. Kitle fonlaması projesi hakkında daha fazla detaya buradan ulaşabilirsiniz.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" En ilginç Kickstarter projeleri – 13 konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere En ilginç Kickstarter projeleri – 13 ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda En ilginç Kickstarter projeleri – 13 ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Sokakta bize yardım edene Oppo A5 2020 hediye ettik! Sokakta bize yardım edene Oppo A5 2020 hediye ettik!
  2. 2 Xiaomi Mi Band 5 vs Mi Band 4 - Büyük Kapışma! Xiaomi Mi Band 5 vs Mi Band 4 - Büyük Kapışma!
  3. 3 Kırılmayan telefon LG K61 kutusundan çıkıyor Kırılmayan telefon LG K61 kutusundan çıkıyor
  4. 4 İş modeli kanvası nedir? Nasıl oluşturulur? İş modeli kanvası nedir? Nasıl oluşturulur?
  5. 5 iPhone'da en iyi fotoğraf düzenleme uygulamalarını sıraladık! iPhone'da en iyi fotoğraf düzenleme uygulamalarını sıraladık!
  6. 6 Helal olsun: yapmışlar! Huawei Ekosistemi! Helal olsun: yapmışlar! Huawei Ekosistemi!
  7. 7 Samsung Galaxy Note 20 Ultra kutusundan çıkıyor! Samsung Galaxy Note 20 Ultra kutusundan çıkıyor!
  8. 8 Galaxy Note 20 Ultra elimizde! ilk izlenimlerimiz Galaxy Note 20 Ultra elimizde! ilk izlenimlerimiz
  9. 9 Samsung Galaxy Watch 3 kutusundan çıkıyor! Samsung Galaxy Watch 3 kutusundan çıkıyor!
  10. 10 Galaxy Note 20 serisi tanıtıldı! Canlı Yayın Galaxy Note 20 serisi tanıtıldı! Canlı Yayın