En ilginç Kickstarter projeleri – 10


05 Haziran 2020 Cuma 22:15
En ilginç Kickstarter projeleri – 10

Kitle fonlaması ile girişimlerin fonlandığı Kickstarter ve indiegogo üzerinden en ilginç teknolojik ürünleri bir araya getirmeye devam ediyoruz.

Haftanın en ilginç 5 kitle fonlaması projesi

Kitle fonlaması sistemi yavaş yavaş eski günlerine dönmeye başlama sinyalleri veriyor. Bu anlamda, sektörün başını çeken Kickstarter ve indiegogo ana sayfaları yeniden hareketlenmeye başladı. İşte bu hareketlenme içinde bu hafta öne çıkan en ilginç 5 teknolojik ürün: Kaslı ve güçlü elektrikli bisiklet, yapay zekalı saç kurutma makinesi, uyutan teknolojik yastık, gerçekten akıllı saat, hepsi bir arada akıllı süpürge

Kaslı ve güçlü elektrikli bisiklet: Anno bike A-1

Kaslı bir görünümü olan Danimarka girişimi elektrikli bisiklet, dikkat çekici özelliklere sahip. Performans motosikletlerinden ilham alan A1’in özelliklerine gelin beraber bakalım.

Anno bike A1 ve özellikleri

Katlanır bir elektrikli bisiklet boyunda olan A1, bu kısa boylu olmanın dezavantajını güçlü tekerler ve buna bağlı güçlü amortisör ile artıya çeviriyor. Performans odaklı üretilen bisiklet, hem şehir hayatına hem de arazi şartlarına uygun olarak tasarlanmış. Özellikle bisikletin amortisörleri, kötü yol şartlarında dahi sürücünün konforunun neredeyse hiç etkilenmemesini sağlıyor.

kickstarter, kitle fonlaması, teknolojik ürünler, indiegogo

Avrupa şartlarında tam olarak 60 km menzile olan bisiklet, 25 km hız yapabiliyor. Elektrikli bisikletin ABD menzili ise 70 km olarak belirtilmiş. Bu menzil farklılığı ise Avrupa’nın elektrikli bisikletler konusunda getirdiği kısıtlamalardan kaynaklanıyor.

Çıkarılabilir pile sahip olan bisikletin bu pilini yerleştirdikten sonra, kitleyip sabitlemek mümkün. Dediğimiz gibi bu elektrikli bisiklet, her türlü yol şartında konfor sağlayabilmek için geliştirilmiş. Bisikletin materyalinden, tekerleklerine ve amartisörlerine kadar bu odağı fark edebiliyorsunuz.

kickstarter, kitle fonlaması, teknolojik ürünler, indiegogo

Bisiklete, sele, ışıklı özel kask gibi özelleştirmeler yapmanız da mümkün. Bu arada siyah dışında altın sarısı, roket kırmızısı ve yarış yeşili gibi ilginç renk seçenekleri de bulunuyor. Anno bike A1 dört farklı modelle karşımıza çıkıyor.

Performans açısından bu modellerin bazı farklılıkları olsa da menzil ve hız açısından bu modeller arasında çok da büyük farklar bulunmuyor. Temel model olan Anno bike A1 Dynamic 2599 dolar fiyatına sahip. Kitle fonlaması projesi hakkında daha fazla detaya Kickstarter sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.
Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
Teknoloji Dostu
Teknoloji Dostu
7 ay önce

Bunların hiç biri ilginç değil. Özellikle sondaki süpürge Dyson yıllardır o tarzda kablosuz süpürgeler yapıyor.

" En ilginç Kickstarter projeleri – 10 konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere En ilginç Kickstarter projeleri – 10 ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda En ilginç Kickstarter projeleri – 10 ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 ABD YASAĞINA XİAOMİ'DEN İLK AÇIKLAMA! ABD YASAĞINA XİAOMİ'DEN İLK AÇIKLAMA!
  2. 2 Ofisi dumana boğduk, Mia Air ile kurtulduk! Ofisi dumana boğduk, Mia Air ile kurtulduk!
  3. 3 Galaxy S21 Ultra inceleme: Dünya ile aynı anda Galaxy S21 Ultra inceleme: Dünya ile aynı anda
  4. 4 MSI Stealth 15M oyun dizüstü bilgisayarını inceledik! MSI Stealth 15M oyun dizüstü bilgisayarını inceledik!
  5. 5 Mehmet Demirkol ile Samsung TV sohbeti! Mehmet Demirkol ile Samsung TV sohbeti!
  6. 6 HP ZBook Create G7 incelemesi HP ZBook Create G7 incelemesi
  7. 7 BİM'den 219 TL'ye oyuncu faresi! SteelSeries Rival 3 BİM'den 219 TL'ye oyuncu faresi! SteelSeries Rival 3
  8. 8 Instagram da WhatsApp gibi 'hain' çıktı (Video) Instagram da WhatsApp gibi 'hain' çıktı (Video)
  9. 9 3 boyutlu yazıcıyla Xbox kolundan uçak simülatörü yaptık 3 boyutlu yazıcıyla Xbox kolundan uçak simülatörü yaptık
  10. 10 Hangi uygulama ne kadar verimizi alıyor? (Video) Hangi uygulama ne kadar verimizi alıyor? (Video)