En ilginç Kickstarter projeleri -10 Nisan


10 Nisan 2020 Cuma 21:30
En ilginç Kickstarter projeleri -10 Nisan

Kitle fonlaması denilince ilk akla gelen Kickstarter ve Indiegogo sitelerinden en iyi projeleri sizler için derlemeye devam ediyoruz. İşte bu haftanın en ilginç Kickstarter projeleri: Ultrasonic ses dalgasıyla temizlik, havlunun yerine geçecek kurutucu, sıcak kahve için teknolojik kupa, dünyanın en hafif elektrikli bisikleti ve kişisel hava durumu cihazı.

Ultrasona ile ultrasonik temizlik

Ultrasona, başarılı ve fonlanma aşamasını geçmiş bir Kickstarter kitle fonlaması projesi. Doğrusu temizliğin çok önemli olduğu bu günlerde her evde olması gereken pratik bir zihni sinir projesi ile karşı karşıyayız.

Ultrasona, ultrasonik temizlik için ses dalgası yayan bir ufak başlığa ve kabloyla o başlığı kontrol eden bir led ekranlı kontrolcüden oluşuyor.

Peki ama Ultrasona ne işe yarıyor?

Ultrasona ultrasonik dediğimiz, yani bizim duyamadığımız frekansta ses dalgalarıyla su içinde yarattığı basınçla temizlik yapıyor. Kıyafetten, saate, traş bıçağına ve sebze meyveye kadar her türlü temizlik için kullanılabiliyor.

Herhangi bir şekilde deterjan kullanmadan yapılan temizlik için temizlik yapılacak materyallerin su içinde bırakılması gerekiyor. Bu suya yerleştirilen cihaz, kısa bir süre içinde temizlik sağlıyor.

kickstarter, indiegogo, kitle fonlaması

 

Tabii ki burada suya koyduklarınız, aynı türde olmalı. Çünkü Ultrasona bu suyun içine türe göre farklı frekanslar gönderiyor. Bunları da küçük bir led ekranlı kumandadan ayarlıyorsunuz. Temizliğin ne kadar süreceği de bu ekranda takip edilebiliyor.

Ultrasona, özellikle meyve ve sebze temizliği sırasında her türlü virüs, bakteri ve ilaç kalıntılarını da temizleyebiliyor. Projenin fiyatı 95 dolar olarak belirlenmiş.

Ultrasona hakkında daha detaylı bilgilere projenin Kickstarter sayfasından ulaşabilirsiniz.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" En ilginç Kickstarter projeleri -10 Nisan konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere En ilginç Kickstarter projeleri -10 Nisan ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda En ilginç Kickstarter projeleri -10 Nisan ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Gençlerle füze gönderdik! Gençlerle füze gönderdik!
  2. 2 Twitter'da dolandırıcı reklamlarına tıkladık! Twitter'da dolandırıcı reklamlarına tıkladık!
  3. 3 3.700 TL ile telefon, kulaklık ve akıllı saat aldık! 3.700 TL ile telefon, kulaklık ve akıllı saat aldık!
  4. 4 Yazılımcılara sorulan zor sorular Yazılımcılara sorulan zor sorular
  5. 5 Uygun fiyatlı Game Garaj Shark 5A inceleme! Uygun fiyatlı Game Garaj Shark 5A inceleme!
  6. 6 Uygun fiyatlı Logitech G102 Lightsync inceleme! Uygun fiyatlı Logitech G102 Lightsync inceleme!
  7. 7 Galaxy S20 FE kutusundan çıkıyor! Galaxy S20 FE kutusundan çıkıyor!
  8. 8 Windows'tan Mac'e geçenlere hayat kurtaran ipuçları! Windows'tan Mac'e geçenlere hayat kurtaran ipuçları!
  9. 9 49 TL'lik bileklik bu sefer şaşırttı! 49 TL'lik bileklik bu sefer şaşırttı!
  10. 10 Telefonu anahtara çeviren uygulama denedik! Telefonu anahtara çeviren uygulama denedik!