En ilginç Kickstarter projeleri – 12


19 Haziran 2020 Cuma 21:00
En ilginç Kickstarter projeleri – 12

Kickstarter ve indiegogo projeleri arasında, tüketicileri mağdur eden bir kaç kötü örnek olsa da, kitle fonlaması halen küçük girişimlerin fonlama bulması için en iyi yöntemlerden biri. İşte bu hafta da sizler için en ilginç kitle fonlaması projelerini bir araya getirdik.

Haftanın en ilginç kitle fonlaması projeleri

Her hafta sizler için Kickstarter ve indiegogo üzerinden kitle fonlaması sistemiyle destek bulan, en ilginç teknolojik ürün girişimlerini bir araya getiriyoruz. İşte bu haftanın projeleri: Diş fırçalamanın yeni şekli, Raspberry dizüstü, taşınabilir hafıza, ağrı gideren nano teknoloji, temizliğin yeni hali.

Diş fırçalamanın yeni şekli: Instafloss

Doğrusu, insanlık her şeyin yeni bir tedavisini ve daha kolay kolay yollarını bulmuş olmasına rağmen, diş fırçalamak ve dişleri korumak için uzun yıllardır aynı yöntemleri kullanıyoruz. Daha önce de, diş fırçalama konusunda farklı çözümler geliştiren iki farklı teknolojik ürünü bu dosyamızda tanıtmıştık. Instafloss ise fırçalamanın da tanımını değiştiriyor.

Instafloss nasıl kullanılıyor?

Instafloss, aslında tam anlamıyla diş fırçasının yerine geçmiyor. Kısacası normal diş fırçalamaya devam ediyoruz. Ancak bu teknolojik ürün, diş ipinin yerini almak için yola çıkmış.

Bildiğiniz gibi, doktorlar diş fırçalamanın yanında diş ipinin kullanılmasının da önemli olduğunu söylüyor. Instafloss ise ip yerine diş araları ve diş diplerine tazyikli su fışkırtarak, yeni bir derin temizlik formülü sunuyor.

kickstarter, kitle fonlaması, indiegogo, teknolojik ürün

 

Diş ipinin çoğu kişi tarafından düzenli kullanılmadığı düşünüldüğünde, sadece 10 saniye de diş ipinden daha etkili bir temizlik, çok çekici geliyor. Instafloss çok daha hızlı ve daha da derinlemesine bir temizlik vaadediyor. Cihazın su bastığı tankının üzerinden, suyun şiddetini ayarlamanız da mümkün. Evet bu arada bu ilginç teknolojik ürün, bildiğimiz musluk suyuyla bu derinleme temizliği yapıyor.

Tek yapmanız gereken, cihazın su veren kısmının arasına dişlerinizi yerleştirmek ve bir tur gezdirmek. Kanamaya neden olmayan bu yöntem, dişin her yerinin de aynı derecede temizlenmesini sağlıyor.

Takma dişe ve diş teline uyumlu olan cihaz, dişlere temas etmediği için, herkesin hijyen endişesi olmadan kullanabileceği bir yapıda. Kickstarter üzerinde 119 dolar fiyata satılan ürünün iki adeti ise kampanyalı bir şekilde 199 dolar fiyatında. Kitle fonlaması projesi hakkında daha fazla bilgiye Kickstarter sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" En ilginç Kickstarter projeleri – 12 konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere En ilginç Kickstarter projeleri – 12 ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda En ilginç Kickstarter projeleri – 12 ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 M1 işlemcili MacBook Air kutusundan çıkıyor M1 işlemcili MacBook Air kutusundan çıkıyor
  2. 2 Logitech M190 mouse inceleme Logitech M190 mouse inceleme
  3. 3 AirPods Pro rakibi Jabra Elite 85T incelemesi AirPods Pro rakibi Jabra Elite 85T incelemesi
  4. 4 M1 işlemcili Mac mini kutusundan çıkıyor M1 işlemcili Mac mini kutusundan çıkıyor
  5. 5 Türkiye'de ilk! Galaxy S21 Ultra kutu açılımı Türkiye'de ilk! Galaxy S21 Ultra kutu açılımı
  6. 6 QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi QCY T5 Bluetooth kulaklık incelemesi
  7. 7 Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor! Uygun fiyatlı realme Watch S kutusundan çıkıyor!
  8. 8 Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik
  9. 9 SDN ofisi parayı ne yapıyor? SDN ofisi parayı ne yapıyor?
  10. 10 Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor! Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor!