En ilginç Kickstarter projeleri


08 Mayıs 2020 Cuma 21:00
En ilginç Kickstarter projeleri

Kickstarter ve indiegogo’da kampanya açmış ilginç kitle fonlaması projeleriyle bu hafta da karşınızdayız.

Kickstarter ile başlayan kitle fonlaması sistemi her ne kadar eski günlerini aratsa da, hala bu sistem çok önemli projelerin teknoloji dünyasına kazandırılmasına yardımcı oluyor.

Bu haftanın en ilginç kitle fonlaması projeleri

Bizde her hafta en çok ses getiren projelerin yanında, köşede bucakta kalmış ilginç projeleri bir araya getirmeye çalışıyoruz.

İşte sizler için bu hafta  derlediğimiz 3 Kickstarter ve 2 indiegogo projesi olmak üzere 5 ilginç kitle fonlaması projesi: Dünyanın en ince Powerbank’i, taşınabilir derin dondurucu, akıllı nefes analiz cihazı, outdoor elektrikli bisiklet, tasarruflu duş başlığı.

Dünyadaki en ince Powerbank: CYON

Hem kolay taşınabilen hem de yüksek kapasiteli bir Powerbank bulmak mümkün mü? CYON, hem yüksek kapasitesi hem de neredeyse kredi kartı inceliğinde ki yapısıyla bunun mümkün olduğunu kanıtlıyor. Kapasite olarak ise 5000 mAh ve 7000 mAh olmak üzere iki ayrı modeli bulunuyor. CYON tam tamına 4,2 mm gibi bir inceliğe sahip.

Peki ama CYON nasıl şarj oluyor?

Powerbank o kadar ince ki herhangi bir kablo aracılığıyla şarj etmek mümkün değil. Zaten bu yüzden de açık bir yeri olmadığı için suya da dayanıklı bir yapıda imal edilmiş. Peki ama nasıl şarj oluyor?

CYON, yanında bir kablosuz şarj istasyonu ile birlikte geliyor. Bu şarj istasyonu hem telefonu hem de CYON‘u aynı anda şarj etme özelliğine sahip.

Kısacası CYON bir tür taşınabilir kablosuz şarj standı desek yeridir. Bu ilginç powerbank, 10W hızlı şarj sunarken, cihazın şarj istasyonu ise 2A hızlı şarj desteğine sahip. Bu incecik cihazın ne kadar zamanda şarj edebildiğine dair bilgiler ise sayfasında yer almıyor.

kickstarter, kitle fonlaması

CYON, suya o kadar dayanıklı ki, su altında bile aynı performansta şarj edebiliyor. Gerçi su altında şarj etmeye neden ihtiyacınız olacağını pek bilemedik. Kısa devre, yüksek voltaj, voltaj değişimi gibi elektriksel problemlere karşı da bu incecik powerbank korumalı olarak üretilmiş.

Bu arada, cihazın her iki tarafını da şarj etmek için kullanabiliyorsunuz. Şu an için erken erişimde olan CYONKickstarter üzerinde 5000 mAh kapasite ve şarj standı için 36 İngiliz sterlini, 7000 mAh ve stand için 44 İngiliz sterlini fiyatla satılıyor. Proje hakkında daha fazla bilgiye Kickstarter sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.
Abone ol
Bildir
guest
1 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar
İcat
İcat
8 ay önce

Öksüzler için protez Ök, uykutulumu peyniri, 2d gözlük

" En ilginç Kickstarter projeleri konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere En ilginç Kickstarter projeleri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda En ilginç Kickstarter projeleri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik Tuzla Teknoloji Müzesi'nde tarihe tanıklık ettik
  2. 2 SDN ofisi parayı ne yapıyor? SDN ofisi parayı ne yapıyor?
  3. 3 Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor! Dünyanın en büyük AirPods'u kutusundan çıkıyor!
  4. 4 Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti Facebook hem kabul etti hem 'tehdit' etti
  5. 5 Arçelik 9 Serisi A65 A 955 A 4K Smart TV incelemesi Arçelik 9 Serisi A65 A 955 A 4K Smart TV incelemesi
  6. 6 300x zoom ile telefona yakından baktık! 300x zoom ile telefona yakından baktık!
  7. 7 A101’den 35 TL’ye yüz temizleme cihazı alıp denedik! A101’den 35 TL’ye yüz temizleme cihazı alıp denedik!
  8. 8 İçerik platformlarının aile üyeliklerini karşılaştırdık İçerik platformlarının aile üyeliklerini karşılaştırdık
  9. 9 MSI Optix MAG274QRF-QD monitör incelemesi MSI Optix MAG274QRF-QD monitör incelemesi
  10. 10 Android telefondan iPhone 12 Mini'ye geçtik Android telefondan iPhone 12 Mini'ye geçtik