Okunma

En İyi Cosplay’ler – 11


24 Haziran 2014 Salı 20:45
En İyi Cosplay’ler – 11

Cosplay nedir?

Cosplay; “costume” ve “play” kelimelerinin birleştirilmesi ile oluşturulmuş, “Kostümlü Oyun” olarak çevrilebilecek bir kelimedir. Çeşitli aksesuarlar ve kostümler kullanılarak Anime ve Manga, Film, Oyun, Kitap ve Cosplay sanatçısının kendi yarattığı karakterlerin taklit edildiği kostüm ve performans sanatıdır.

Genellikle Japonya ve Doğu Asya yapımlarından etkilenilir. Fantazi, drama, büyü, aşk vb tüm yapımlar cosplay konusu olabilir. Peki uçsuz bucaksız cosplay hayal dünyasında en fantastik, en çarpıcı örnekler hangileri? İşte sizler için bu sorunun yanıtını aradık. Cosplay galerimize hoş geldiniz!

:: En çok hangi Cosplay’i beğendiniz?
yazarFerhat Verdi

Gazetecilik mezunu; tüketici elektroniği ve fotoğraf odaklı çok sayıda dergide editörlük yaptı. Mobil işletim sistemlerine, müzik ve tasarıma yoğun ilgi duymaktadır.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “En İyi Cosplay’ler – 11”

  1. SDN Okuru dedi ki:

    hangi karakter oldukları belli olmadığı için cosplay ne oranda başarılı olduğunu da bilemiyoruz.

  2. SDN Okuru dedi ki:

    Bi de cosplay yapılan anime/manga karakterlerini de yazsaymışsınız iyi olurmuş.

  3. SDN Okuru dedi ki:

    Bunlar biraz fazla kapali. 😀

" En İyi Cosplay’ler – 11 konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere En İyi Cosplay’ler – 11 ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda En İyi Cosplay’ler – 11 ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "