En iyi kitle fonlaması projeleri


03 Nisan 2020 Cuma 21:30
En iyi kitle fonlaması projeleri

Kitle fonlaması sistemi uzun bir süredir hayatımızda. Her ne kadar yeni projeler eskisi gibi heyecan yaratmasa da halen Kickstarter ve Indiegogo üzerinden çok parlak fikirlere rastlayabiliyorsunuz. Gittikçe büyüyen ve genişleyen bu proje okyanusundan; UV ışıklı diş fırçası, Titanyum akıllı telefon kılıfı, kişisel sinema başlığı, taşınabilir klima ve stres azaltıcı başlık projelerini sizler için bir araya getirdik.

UV, klima, sinema, telefon kılıfı, kickstarter, indiegogo

VR değil kişisel sinema başlığı: GOOVIS Young

Sinema başlığı fikri daha önce çok denenmiş olsa da VR ve AR gözlüklerin yükselişi, kişisel sinema salonu fikrini de bir kenara itti. Ancak Kickstarter kitle fonlama projesi GOOVIS Young iddialı özellikleriyle fikir değiştirebilir.

Başlık multimedya desteğine sahip yani, akıllı telefon, tablet, bilgisayar, konsol ve TV gibi birçok cihaz bu başlıkla etkileşim halinde kullanılabiliyor.

Kafanıza taktığınız bu ekran, tam tamına 800 inç boyutunda dev bir sinema ekranı. Başlık 4K çözünürlüğüne kadar olan görüntüleri destekleyebiliyor.  Uzak yakın netlik ayarı sayesinde gözlüksüz kullanılabilen sinema başlığı gözü rahatsız eden mavi ışık da yaymıyor.

Film izlemenin yanında oyun oynamak, İnternette gezinmek hatta monitör olarak da bu başlığı kullanabiliyorsunuz. Cihaz kullandığı derinlik etkisi sayesinde, görüntüyle göz arasında 20m sanal mesafe yaratıyor. Böylece görüntü ve gözleriniz arasında zarar vermeyecek bir mesafe yaratıyor.

UV, klima, sinema, telefon kılıfı, kickstarter, indiegogo

GOOVIS tasarımcıları kullanıcıların konforunu da düşünmüş. Başlık bir kemer yardımıyla kafanıza oturuyor, alın kısmında yer alan süngerli bir parça ise başlığın kafatasına baskı yapmasını engelliyor. Bu ilginç sinema başlığı 699 dolar fiyat etiketine sahip. Ürünün Kickstarter proje sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" En iyi kitle fonlaması projeleri konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere En iyi kitle fonlaması projeleri ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda En iyi kitle fonlaması projeleri ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 EBA için en iyi 5 tablet önerisi! EBA için en iyi 5 tablet önerisi!
  2. 2 Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik! Başkasının telefonunu kontrol ettiren uygulama denedik!
  3. 3 A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler? A101'de satılacak Huawei Band 4 özellikleri neler?
  4. 4 SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık! SDN ofisi için yeni bir alışveriş deneyimi yaşadık!
  5. 5 Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde! Sony WH-1000XM4 efsane kulaklık elimizde!
  6. 6 Beklenen telefon iPhone 12 elimizde! Beklenen telefon iPhone 12 elimizde!
  7. 7 Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep! Samsung Galaxy S20 FE satın almak için 5 sebep!
  8. 8 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var? 11 yaşındaki teknoloji editörünün çantasında ne var?
  9. 9 SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık! SDN ofisi olarak Karadeniz'i turladık!
  10. 10 Bedava kahve getiren uygulamalar Bedava kahve getiren uygulamalar