Okunma

En İyi Markalar Yarıştı


24 Şubat 2010 Çarşamba 19:35
En İyi Markalar Yarıştı

İngiltere‘de her yıl düzenli olarak belirlenen en iyi 500 marka listesinde bu yılki sonuçlar da belli oldu. Bu listedeki teknoloji ve internet markalarında ise ilginç değişiklikler meydana geldi.

Geçen yılın marka şampiyonu olan Google, bu yıl kendine beşinci sırada yer bulabildi. Bu yılki şampiyon ise Windows 7 ile daha geniş kitleleri etkileyebilen Microsoft oldu.


Blackberry, 39 sıra birden yükselerek kendine ilk üç arasında yer buldu.

Ancak tüm bunlardan başka şüphesiz en dikkat çeken marka Blackberry oldu. Blackberry geçen yıl 42. sırada yer alabildiği bu listede bu yıl üçüncü olarak dikkatleri üzerine topladı. İngiltere tarafından belirlenen en değerli 500 marka listesinin tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

:: Listedeki sıralama değişiklikleri hakkında düşüncelerinizi SDN forumlarında paylaşın.
yazarErdem Yener

Geçmiş yıllardan beri teknoloji dünyasıyla iç içe olan Erdem, yeni haberleri ve teknolojik gelişmeleri paylaşmaktan mutluluk duyuyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" En İyi Markalar Yarıştı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere En İyi Markalar Yarıştı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda En İyi Markalar Yarıştı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "