Okunma

En İyi Ücretsiz iOS Uygulamaları


27 Aralık 2017 Çarşamba 13:00
En İyi Ücretsiz iOS Uygulamaları

En iyi ücretsiz ipad uygulamaları gibi şeyler aramak için saatlerce app store marketinde takılı kalıyoruz ve bazen de ücretsiz uygulamalar gözümüzde kötü bir izlenim yaratabiliyor. Bu uygulamaların sunduğu özellikler sizleri tatmin edecek cinsten olup, satın aldığınız bazı benzer uygulamalar gibi aynı işleve sahip olduğunu göreceksiniz.

Haftanın en iyi ücretsiz uygulamalarını ve en iyi ücretsiz eğlenceli olanlarını da sizler için derledik.

Haftanın en iyi ücretsiz uygulaması

Laugh & Learn Shapes & Colors Music Show for Baby isimli uygulama olup, altı aylık bebekler için tasarlanmıştır. Bebek hareket halindeyken bir öğrenme dünyası oluşturmak için ekrana dokunabilir ya da eğilebilir. Etkileyici animasyonlar, şarkılar ve sesler aracılığıyla bebekler etkileşimlerde bulunabiliyor. Bu yolla şekilleri ve renkleri öğrenmeye teşvik ediyor.

ücretsiz ipad uygulamaları

Diğer uygulamaları görmek için lütfen bir sonraki sayfaya geçiniz.
yazarNurullah Akbıyık

Teknolojiyi çok seven Nurullah, boş vakitlerinde yabancı dizi ve film izlemeye bayılır. Ayrıca oyun delisidir.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

" En İyi Ücretsiz iOS Uygulamaları konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere En İyi Ücretsiz iOS Uygulamaları ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda En İyi Ücretsiz iOS Uygulamaları ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "