Epic Games alışveriş merkezi satın aldı


06 Ocak 2021 Çarşamba 16:00
Epic Games alışveriş merkezi satın aldı

Son dönemde ücretsiz oyun denildiğinde ilk akla gelen platform olan Epic Games, 95 milyon dolar karşılığında AVM satın aldı. Yapılan resmi açıklama ile AVM’nin satın alınma amacı kamuoyu ile paylaşıldı.

Epic Games AVM için açıklama yaptı

Epic Games tarafından yapılan açıklamada, Kuzey Carolina eyaletinde yer alan Cary Towne Center isimli alışveriş merkezinin satın alındığı belirtildi. Firma 980 bin metrekarelik ve 87 dönümlük alanı 2024 yılına kadar yeni kampüsüne dönüştürmeyi planlıyor. Söz konusu inşaat faaliyetlerine bu yılın sonunda başlanacak. Bun ise ofis binaları ve rekreasyon alanlarının inşası takip edecek. 

epic-games-avm-satin-aldi (2)

Yaptığı duyuruda Epic, mülkün bir kısmının topluluk tarafından kullanılabilmesi için Cary kasabası yetkilileriyle birlikte çalışmalar gerçekleştiriyor. Cary Belediye Başkanı Harold Weinbrect de yaptığı açıklamada “Yeni kampüslerini kavramsallaştırırken Epic ekibiyle yakın ve işbirliği içinde çalışmaya devam etmeyi dört gözle bekliyoruz. Bu heyecan verici gelişmede onlara ortak olmaktan onur duyuyoruz” ifadelerini kullandı. 

İlk olarak 1991 yılında Maryland eyaletinin Potomac şehrinde kurulan firma, 1999 yılında halen faaliyet gösterdiği Cary şehrine taşındı. Amerika Birleşik Devleri’ndeki ana ofisinin yanında dünya genelinde 50 farklı ofisi bulunan firma, bu ofislerinde görev dağılımları yapmış durumda. Bazı ofislerinde Fortnite ve Unreal Engine oyun motoru üzerinde geliştirmeler yapan Epic, indirim kampanyaları sunduğu mağazasını da bu ofislerden yönetiyor.
Abone ol
Bildir
guest
0 Yorum
Dahili geri bildirimler
Tüm yorumlar

" Epic Games alışveriş merkezi satın aldı konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Epic Games alışveriş merkezi satın aldı ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Epic Games alışveriş merkezi satın aldı ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "

En yeni Videolar

  1. 1 F1 kupasını basan 3D yazıcı kutusundan çıkıyor F1 kupasını basan 3D yazıcı kutusundan çıkıyor
  2. 2 Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk! Akıllı saatleri en uygun fiyata bulduk, liste oluşturduk!
  3. 3 Clubhouse uygulamasını denedik Clubhouse uygulamasını denedik
  4. 4 Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi Alanı YouTuber yapan Fujifilm X-S10 incelemesi
  5. 5 Xiaomi'nin sözde akıllı şemsiyesini zorladık! Xiaomi'nin sözde akıllı şemsiyesini zorladık!
  6. 6 Samsung'un en iyisi: Galaxy Buds Pro kutu açılışı Samsung'un en iyisi: Galaxy Buds Pro kutu açılışı
  7. 7 Yeni kanalımız: Android kullanıcılarına merhaba! Yeni kanalımız: Android kullanıcılarına merhaba!
  8. 8 İyi ses için paraya kıydık: Saramonic Blink 500 Pro B2 İyi ses için paraya kıydık: Saramonic Blink 500 Pro B2
  9. 9 M1 işlemcili MacBook Air kutusundan çıkıyor M1 işlemcili MacBook Air kutusundan çıkıyor
  10. 10 Logitech M190 mouse inceleme Logitech M190 mouse inceleme