Fortnite güncelleme aldı! Sürüm 2.49 ile gelen yenilikler


15 Aralık 2019 Pazar 16:30
Fortnite güncelleme aldı! Sürüm 2.49 ile gelen yenilikler

Epic Games tarafından oyuncularla buluşturulan yapım, yeni bir sürüm ile karşımıza çıktı. Fortnite güncelleme ile birlikte yeni sürüm oyuncularla buluştu. Fortnite 2.49 isimli sürüm hangi yeniliklerle karşımıza çıkıyor?

Temmuz 2017’de yayınlanan oyun, PUBG ve CS: GO gibi oyunların önemli bir rakibi.

Epic Games, Fortnite 2.49 sürümünü yayınlandı

Oyunculara daha iyi bir oyun deneyimi sunmak için sunulan Fortnite 2.49 sürümü; oynanış iyileştirmeleri ve DirectX 12 beta sonlandırılması ile beraber geliyor.

Yayınlanan yeni sürüm ile birlikte PlayStation 4, Xbox ve PC oyuncuları eş zamanlı olarak güncellemeyi aldılar. Bu sürümle birlikte farklı bir değişiklik söz konusu değil.

Ek olarak DirectX 12 beta sonrası geri dönüşler aldığını açıklayan şirket, 2020’nin birinci çeyreği itibariyle DX 12 için tekrar bir ekleme yapılacağını da söyledi.

İlk çıktığı zamanlar fazlaca kitle edinmeyen yapım, sonrasında beğenilen oyunlar arasında yerini aldı. Twitch’te genel ortalamaya baktığımız zaman Fortnite, CS:GO ve PlayerUnknown’s Battlegrounds‘tan daha fazla izleniyor diyebiliriz. Son olarak güncellemenin boyutu yaklaşık olarak 400 MB’dir. Güncellemeyi kurduktan sonra oyuna kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Sizce Epic Games Fortnite güncelleme işlemlerinde nelere dikkat etmeli? Görüşlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.
Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

3 yorum - “Fortnite güncelleme aldı! Sürüm 2.49 ile gelen yenilikler”

  1. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Fps optimizasyonu

  2. Teknoloji Dostu dedi ki:

    erken erişimden çıkartılması gerek.

  3. Teknoloji Dostu dedi ki:

    Oyunun temel ayarlariy la oynamaması

" Fortnite güncelleme aldı! Sürüm 2.49 ile gelen yenilikler konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Fortnite güncelleme aldı! Sürüm 2.49 ile gelen yenilikler ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Fortnite güncelleme aldı! Sürüm 2.49 ile gelen yenilikler ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "