Okunma

Eski Snapchat sürümüne nasıl dönülür?


11 Şubat 2018 Pazar 21:00
Eski Snapchat sürümüne nasıl dönülür?

Bu haberimizde sizler için popüler sosyal medya platformu Snapchat, eski sürümüyle Apple iOS işletim sisteminde nasıl kullanılacağını anlattık. Bakalım bu işlem nasıl gerçekleşiyor.

iOS’da eski Snapchat sürümünü kullanma!

Bilindiği üzere her güncellemeyle beraber sosyal medya platformlarına yeni özellikler eklenmekte. Bu bağlamda Snapchat’de güncellemelerle birlikte kendini geliştirmeye devam etmekte. Ancak anlaşılan o ki bazı kullanıcılar uygulamanın eski sürümünü kullanmayı istemiş ve bunun bir yolunu da bulmuş bile.


Yakın zamanda Clare James adındaki bir Twitter kullanıcısı, iOS‘taki eski Snapchat‘a nasıl geri dönüleceği konusunda adım adım talimatlar yayınladı. Yukarıda yer alan talimatlar test edilmiş ve işe yaradığı doğrulanmış bulunmakta. Her ne kadar yöntem işe yarasa da küçük bir dezavantajı bulunmakta.

O da şu ki, uygulamanın eski sürümünü kullanmaya devam etmek istiyorsanız, hiçbir zaman kapatmamanız gerekmekte. Zira eğer uygulama arka planda sonlandırılırsa, bir daha ki açışınızda yeni sürüme güncellenmekte.

:: Siz bu işlem hakkında neler düşünüyorsunuz?
yazarAlperen Işıktaş

Tam bir teknoloji aşığı, yazılım-donanım meraklısı ve sıkı bir bilgisayar oyuncusu olan Alperen, tecrübe ve birikimlerini güncel teknolojik gelişmeler ışığında daha geniş kitlelere ulaştırabilmek adına “ShiftDelete.Net” ekibinde
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “Eski Snapchat sürümüne nasıl dönülür?”

  1. Plammekrog dedi ki:

    IOS saçmalıkları, telefonlar insanları değil insanlar telefonları yönetmeli, eğer kullanıcı bir şeyi istemiyorsa bu ona zorla dayatılmamalı. Bırak bir uygulamanın eski sürümüne dönmeyi, isterse işletim sisteminin eski sürümlerine bile dönebilmelidir kullanıcılar. Ben böyle yaptım sen buna uymak zorundasın mantığıyla telefon yapılmaz. Yapılırsa da böyle saçma şeylerle uğraştırır işte.

" Eski Snapchat sürümüne nasıl dönülür? konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere Eski Snapchat sürümüne nasıl dönülür? ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda Eski Snapchat sürümüne nasıl dönülür? ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "