ESO için müthiş güncelleme geliyor!


11 Ocak 2018 Perşembe 13:04
ESO için müthiş güncelleme geliyor!

Zenimax Online Studios, The Elder Scrolls Online için 2018’in ilk büyük güncellemesi ile ilgili detayları paylaştı. Dragon Bones ismindeki iki zindanlı DLC ve içinde birçok yeni özellik bulunan, ESO’yu daha da iyi hale getirmesi planlanan ücretsiz güncelleme Şubat ayında yayınlanacak.

Dragon Bones DLC içeriğinde Scalecaller Peak ve Fang Lair isimli iki yeni zindan bulunacak. Hem normal, hem veteran modlarda mevcut olacak bu zindanlarda, son bosslar için bir de Hard Mode bulunacak. Bu yeni zindanlarda oyuncular, hastalıklı ogreler, güçlü büyücüler ve onların namevt minyonları, hatta kadim bir ejderhanın canlandırılmış kemiklerine kadar yeni ve eski birçok düşmanla karşılaşacaklar.

ESO, Güncelleme 17 ile gelişmeye devam ediyor!

Oyuncular yeni eşyalar ve yaratık setleri, ganimetler ve başarımlara ek olarak bu zindanlardan birine girdikleri an sahip olacakları Renegade Dragon Priest maskesi ile de ödüllendirilecekler. Dragon Bones DLC, ESO Plus üyelerine ücretsiz sunulacak, üye olmayan oyuncular ise paketi Crown Store üzerinden satın alabilecekler.

Herkese ücretsiz sunulacak Güncelleme 17 ise Dragon Bones ile aynı anda yayınlanacak ve içinde şunlar bulunacak:

Kostüm Sistemi: oyuncular giydikleri ekipman ne olursa olsun görünüşünü bağımsız olarak özelleştirebilecekler.

İki Yeni Savaş Alanı: Orc Kalesi Mor Khazgur ve Cüce Harabeleri Deeping Drome 4v4v4 çok oyunculu savaşlar için iki yeni arena sunuyor.

Ev Depolama Sistemi: sıkça istenilen bu özellik sayesinde oyuncular Homestead ev sistemi yoluyla eşyalarını evlerine güvenli biçimde kilitleyerek saklayabilecekler.

Ek Oynanış Özellikleri: oyuncuları seviye atladıklarında en iyi ekipman ve yetenek seçimi için yönlendirecek olan Seviye Atlama ve Yetenek Danışmanları ve sinerji yaratan yetenekleri tanımanızı kolaylaştıracak yeni savaş yenilikleri hem yeni, hem de tecrübeli oyuncuların ESO’yu daha rahat oynamalarını sağlayacak.

Güncelleme 17’ye dahil olan tüm yenilikler, tüm Elder Scrolls Online oyuncularına ücretsiz olarak sunulacak.
yazarEmin Çıtak

Tamriel'in bağrından kopup gelen Emin, sıkı bir TES ve Dark Souls hayranıdır, tam bir oyun delisidir. Çok uzun zamandır oyun oynuyor, tam çözüm çekip, inceleme yazıyor.
Yazarın diğer haberlerine ulaşmak için tıklayın.

Yeni ! ShiftDelete.Net ya da SDN Forum hesabınız ile yorum yaparak yorumlarınızın rumuzunuz ile yayınlanmasını sağlayabilirsiniz. Giriş için tıklayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

1 yorum - “ESO için müthiş güncelleme geliyor!”

  1. Yolcu dedi ki:

    Eso dyince aklıma esnaf ve sanatkarlar odası geldi aklıma gkgkgk

" ESO için müthiş güncelleme geliyor! konulu haberimizde ShiftDelete.Net olarak sizlere ESO için müthiş güncelleme geliyor! ile ilgili son gelişmeleri aktarmak istedik. Hemen yukarıda ESO için müthiş güncelleme geliyor! ile ilgili yorum ve görüşleri inceleyerek sizlerde yorum bırakabilirsiniz. "